Ratka.pl opinie o pożyczce bez BIK

Ratka.pl to propozycja pożyczki dla osób w wieku od 20-80 lat, posiadających stały dochód, i narodowość Polskie. Pomogli już wielu osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji. Lokal firmy mieści się pod adresem: ul. Pilchowicka 27/8, 02-175 Warszawa.

Kontakt z biurem obsługi klienta jest możliwy za pośrednictwem formularza na ich stronie internetowej, za pośrednictwem telefonu pod numerem 801 40 40 40, jak i również przez pocztę elektroniczną. W zależności od komfortu pożyczkobiorcy można będzie wybrać sposób najlepiej dla siebie trafny. Zakres kwot które można pożyczyć Ratka.pl waha się od 1000 aż do 10 000 złotych. Tymczasem jeśli chodzi o czas spłaty pożyczki to wynosi on od 10 do nawet 24 miesięcy. Jest to dlatego bardzo dobre rozwiązanie, dla kogoś kto znajduje się w kłopotliwej sytuacji finansowej i nie pragnąłby ponadto obarczać swojego budżetu domowego.

Zanim zapadnie korzystna ocena dla złożonego wniosku, na samym początku każdy z klientów jest sprawdzany w Biurze Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF lub KRD) i BIK. To właśnie z tego względu osoby, jakie miewały problemy z regulowaniem rat na czas, mogą mieć problem ze zdobyciem pożyczki w tej Ratka.pl. Przykładowa wielkość raty dla pożyczki w wysokości 1000 złotych i czasu spłaty 22 miesięcy wynosi 75,94 zł, za to każda kolejna rata jest malejąca. Czyli, że wraz z biegiem czasu będzie to coraz mniejsze obciążenie dla budżetu domowego. Pełna kwota do spłacenia, w tym konkretnym przykładzie wynosi 1585, 95 zł, w co uwzględniona jest opłata przygotowawcza w wysokości 490 zł, jak i też oprocentowanie 10%.

Spółka ta cieszy się nadzwyczaj dobrą opinią, z uwagi na niskie oprocentowanie, a także i szybką realizację usługi. Ułatwiona procedura pożyczki także ma wkład na korzystne opinie o Ratka.pl. Wszelkiego rodzaju formalności są zebrane w jednym miejscu i umowę przywozi kurier. Po zatwierdzeniu jej, należy oczekiwać przelewu na swoim koncie bankowym. W późniejszym okresie pamiętać o punktualnym spłacaniu rat.

michal

Dodaj komentarz