O firmie

o_nas

Kim jesteśmy?

Grupa Finanse to jednostka biznesowa, która rozwinęła swoją ofertę, bazując na wieloletnim doświadczeniu w sektorze finansowania inwestycji oraz własnym, budując prężnie działające firmy w branży IT, marketingu, nieruchomości oraz doradztwa. Zgrany zespół specjalistów z wielu dziedzin podjął wyzwanie zbudowania marki oferującej możliwość finansowania dla firm z sektora MŚP. Na bardzo wczesnym etapie funkcjonowania udało nam się ulokować nasze pierwsze pożyczki dla MŚP, posiadając jeszcze wtedy niewielkie zaplecze współpracowników i specjalistów. Obecnie rozrastamy się w szybkim tempie, dopasowanym optymalnie do utrzymywania odpowiedniej jakości oferowanych przez nas usług.

Każdego dnia odwołujemy się do naszych priorytetów, którymi są jasne zasady, szybkość i kompleksowość działania, a także nieustanne sięganie po nowoczesne rozwiązania. Nasze kompetencje potwierdzają dotychczasowi klienci i ich działalności.

 

Nasza misja

Małe i średnie firmy są małe tylko wtedy, gdy spoglądamy je, analizując każdą indywidualnie. W rzeczywistości stanowią ogromną część rynku, który wpływa na naszą codzienną rzeczywistość. Mając zaplecze w postaci profesjonalnych firm udzielających kredytów i pożyczek na rozwój i prowadzenie biznesy małe i średnie firmy mają szansę funkcjonować nieprzerwanie bez obaw o płynność finansową czy brak możliwości rozwoju. Naszą misją jest wypełnić właśnie tę przestrzeń, wspierając firmy z każdej branży.

Razem małe i średnie firmy są ogromną siłą napędzającą gospodarkę kraju, dlatego specjaliści Grupy Finanse ciężko pracują, łącząc nowoczesną bankowość oraz technologię z bezpieczeństwem, aby poprzez elastyczne produkty finansowe móc zaoferować Ci możliwości rozwoju na każdym etapie prowadzenia biznesu. Niezależnie od tego, czy jest to startup, czy małe lub średnia firma o stabilnej pozycji na rynku wciąż możesz znaleźć rozwiązania, aby rozwijać swoją firmę, patrząc w przyszłość.

Grupa Finanse to miejsce, w którym w prosty sposób, bez kolejek, bez zawiłych umów i stosu papierkowej roboty uzyskasz kredyt dla swojej firmy. Ogranicz czas na bezproduktywne poszukiwanie finansowania dla swojej firmy i zaufaj naszej ofercie. Skontaktuj się, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje o indywidualnych możliwościach dla Twojej firmy.