Hipoteka

Raiffeisen Polbank – kredyt hipoteczny / mieszkaniowy

raiffeisenpolbankgrupafinanseW Raiffeisen Polbank można wnioskować o kredyt hipoteczny na wyjątkowo korzystnych warunkach. To doskonała oferta dla osób, które chcą samodzielnie zarządzać własnym budżetem domowym i nie przejmować się koniecznością spłaty raty kredytu hipotecznego, gdy akurat pojawią się jakieś inne nieprzewidziane wydatki. Jak to możliwe? Dzięki opcji regulacji wysokości rat, czyli to klient decyduje, ile chce w danym miesiącu wpłacić na poczet swojego zadłużenia.

Klient ustala wysokość raty
W Raiffeisen Polbank kredytobiorcy mają możliwość zmniejszenia trzech rat kredytu nawet o 50%. Z takiej opcji można skorzystać każdego roku. Dodatkowo, w przypadku nagłego przypływu dodatkowej gotówki, można spłacić w danym miesiącu więcej, niż wymaga tego wysokość raty. Raiffeisen Polbank daje swoim kredytobiorcom również tzw. poduszkę bezpieczeństwa, czyli umożliwia nie płacenie raty za kredyt raz w roku.

Co warto wiedzieć o kredycie hipotecznym w Raiffeisen Polbank?

Poniżej przedstawiamy inne istotne dla kredytobiorcy informacje, czyli rozkładamy ofertę Polbanku na czynniki pierwsze. Przede wszystkim warto zauważyć, że środki finansowe z kredytu można przeznaczyć nie tylko na zakup mieszkania lub domu od dewelopera, ale również na nieruchomość z rynku wtórnego, działkę budowlaną, remont lub np. wybudowanie kolejnego piętra, adaptację domu i mieszkania. Kolejną istotną cechą tej oferty jest to, że z opcji regulacji wysokości raty może skorzystać każdy kredytobiorca, który przez pierwsze dwa lata kredytu (24 raty) płacił terminowo, zgodnie z harmonogramem spłat.

Kredyt z opcją regulacji wysokości raty można wziąć w kwocie od 50 do 1 500 000 złotych. Prowizja wyniesie 0%, jeżeli klient skorzysta z ubezpieczenia na życie lub od utraty pracy. Marża kredytu to nawet zalewie 2%, jeżeli klient aktywnie korzysta z innych produktów banku.

Jak wnioskować o kredyt mieszkaniowy w Raiffeisen Polbank?

Wystarczy udać się do najbliższej placówki banku lub wypełnić wstępny formularz przez Internet.

  • Kto może dostać kredyt?
  • Co w przypadku umowy cywilnoprawnej?

Kredyt może dostać każda osoba, która przeszła pozytywnie proces weryfikacji zdolności kredytowej. Co ważniejsze, forma zatrudnienia, czyli rodzaj umowy jaką posiada kredytobiorca, nie jest przeszkodą w otrzymaniu pieniędzy. Jeżeli pracujesz na umowę o dzieło lub zlecenie, to również możesz wnioskować o kredyt i masz podobne szanse do tych osób, które są zatrudnione na umowach o pracę.

Previous ArticleNext Article
Aleksandra Tarczyńska
Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, specjalizacja: Bankowość i Skarbowość. Aktualnie pracuję jako doradca w dziale ds. produktów bankowych w jednym z największych banków w Polsce. Mam wiedzę na temat wszystkich produktów obecnych w ofertach banku, indywidualnie konsultuje odpowiednie rozwiązania w stosunku do poszczególnych klientów zwracając szczególną uwagę na ich zadowolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *