Oszczędności

Lokata mobilna w Raiffeisen Polbank – Opinie

image_galleryRaz na jakiś czas musimy się zmierzyć z wyborem nowej lokaty. Dlaczego? Chociażby z tego powodu, że oferty banków co chwilę się zmieniają, więc nie warto trzymać swoich oszczędności w miejscu, które aktualnie nie jest już atrakcyjne.

Właśnie w ten sposób trafiliśmy na nowy produkt Raiffeisen Polbank, czyli lokatę mobilną. Jak myślicie, zdecydowaliśmy się na nią?

 

Lokata mobilna w Raiffeisen Polbank

raiffeisen_mobilna-700x385Pierwszą kwestią, która przykuła naszą uwagę, było atrakcyjne oprocentowanie, czyli 2,6%. Jednak jej największą zaletą było coś zupełnie innego. Lokatę można otworzyć poprzez aplikację mobilną na smartfony i tablety Mobilny Bank, czyli bardzo prosto, szybko i przyjemnie. Zawsze wtedy, gdy dostaniesz dodatkowy przypływ gotówki, to warto ulokować go na lokacie, by mieć z niego większy zysk.
Na lokacie mobilnej możesz ulokować środki od 1000 do 10000 złotych na 3 miesiące. Oprocentowanie 2,6% jest oprocentowaniem stałym przez cały rok. Jak długo trwa proces zakładania lokaty? Dosłownie 2 minuty. Wystarczy zalogować się w Mobilnym Banku i wybrać opcję „Lokaty”, a następnie „Nowa Lokata” i wpisać konkretną sumę pieniędzy, którą chcemy ulokować. Jak widać, cały proces jest dziecinnie prosty, ale jeśli jednak chcielibyśmy dokonać jakiś zmian, to możemy to zrobić po zalogowaniu do R-Online lub w sposób bardziej tradycyjny, czyli poprzez wizytę w oddziale banku. Produkt można uruchomić w dowolnej chwili, nawet w środku nocy.

Lokata mobilna w Raiffeisen Polbank Co warto wiedzieć?

Chcesz skorzystać z kuszącej oferty banku? Musisz posiadać darmowe Konto Aktywne do obsługi lokaty. Założysz je również online. Na koniec trwania umowy, zarobione odsetki zostaną przelane na to konto. Wtedy możesz zadecydować, czy zostawiasz konto, czy je zamykasz. Jeżeli wybierzesz tę drugą opcję, to warto wiedzieć, że Raiffeisen Polbank nie utrudnia tej czynności. Możesz tego dokonać nawet przez telefon.

Lokata mobilna w Raiffeisen Polbank – Podsumowanie

Jeżeli jesteś klientem banku, to postępujesz zgodnie z wyżej wymienioną procedurą, która trwa maksymalnie dwie minuty, by cieszyć się z możliwości zarobienia na własnych oszczędnościach.
Jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz żadnego konta w tym banku, to wypełniasz tylko jeden wniosek o lokatę mobilną wraz z rachunkiem do jej obsługi, robisz przelew autoryzacyjny, podajesz swoje podstawowe dane, logujesz się do Mobilnego Banku i ustalasz wysokość lokaty. Trwa to nie więcej niż 5 minut.

Previous ArticleNext Article
Aleksandra Tarczyńska
Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, specjalizacja: Bankowość i Skarbowość. Aktualnie pracuję jako doradca w dziale ds. produktów bankowych w jednym z największych banków w Polsce. Mam wiedzę na temat wszystkich produktów obecnych w ofertach banku, indywidualnie konsultuje odpowiednie rozwiązania w stosunku do poszczególnych klientów zwracając szczególną uwagę na ich zadowolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *