Konta

Konto Wyższej Jakości w Alior Banku

Raz na jakiś czas przeglądam oferty różnych banków w poszukiwaniu dobrego konta osobistego. W końcu zawsze można skorzystać z jakiejś promocji, a samo przeniesienie rachunku do innego banku nie jest niczym trudnym i pracochłonnym. Tym bardziej że nie mam żadnych kart kredytowych ani wykorzystanych debetów.

W sumie nawet jakbym miał, to w razie spotkania wyjątkowej promocji, założyłby po prostu drugie konto, a na starym obsługiwałbym tylko swoje zadłużenie.
W ostatnich dniach zacząłem się bliżej przyglądać kontom osobistym w Alior Banku. Przyznam, że już od jakiegoś czasu myślę, czy tam przejść. Na dzień dzisiejszy oferta wygląda bardzo obiecująco. Dlaczego? O tym przeczytasz w tym artykule. Zapraszam!

Dlaczego warto mieć konto osobiste w Alior Banku?

Konto_Wy_szej_Jako_ci_z_premi_50_z_na_GrouponOdpowiedź jest prosta. Się to po prostu opłaca. Szczególnie podoba mi się Konto Wyższej Jakości, czyli zero opłat przez 5 lat. Wygląda obiecująco. Przeanalizowałem je wzdłuż i wszerz i nadal jestem skłonny go otworzyć. Najważniejsze jest to, że w czasach ciągłych podwyżek za prowadzenie konta, w Alior Banku możemy zaoszczędzić. Otrzymujemy bowiem darmowe i najtańsze konto na rynku. Zaglądając do taryfy opłat i prowizji widzimy same zera. Nie możliwie? A jednak! Właśnie z tego powodu stało się zwycięzcą kont osobistych w rankingu serwisu Comperia i Bankier. Czytamy również, że bank pobiera O złotych za wszystkie operacje i usługi. Takie zapisy lubię najbardziej. Jednak jest jeszcze coś, co może być dla nas ważniejsze. To możliwość otwarcia lokaty 4% na 2 miesiące. Czyli dodatkowy prezent dla klientów.

Na stronie banku czytamy:
Jesteśmy przekonani, że korzystanie z Konta Wyższej Jakości w Alior Banku przyniesie Ci wiele satysfakcji i da poczucie bycia wyjątkowym klientem.
Już czuję się wyjątkowym klientem, a jeszcze nie otworzyłem konta. Chciałbym jeszcze na sam koniec dodać, że mogę to zrobić w ciągu jednej minuty. Wystarczy tylko kilka kliknięć!

Konto Wyższej Jakości w Alior Banku oferuje

  • 0 zł za wszystko np.: konto, kartę, bankomaty w Polsce i na świecie,
  • przelewy (m.in. zagraniczne i natychmiastowe) oraz inne operacje i usługi
  • przez 5 lat masz pewność, że warunki cenowe oferty nie zmienią się
  • mobilny dostęp do konta dzięki nowoczesnej aplikacji
  • możliwość skorzystania z limitu w koncie nawet do 100 tys. zł

Otwórz teraz konto wyższej jakości w Alior Bank zobacz więcej…

 

Previous ArticleNext Article
Aleksandra Tarczyńska
Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, specjalizacja: Bankowość i Skarbowość. Aktualnie pracuję jako doradca w dziale ds. produktów bankowych w jednym z największych banków w Polsce. Mam wiedzę na temat wszystkich produktów obecnych w ofertach banku, indywidualnie konsultuje odpowiednie rozwiązania w stosunku do poszczególnych klientów zwracając szczególną uwagę na ich zadowolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *