Konta

Konto Rozsądne w Alior Banku zwrot 5%

Na rynku pojawiła się ciekawa nowość wśród kont osobistych. Jest nim Konto Rozsądne w Alior Banku. Jak sama nazwa wskazuje, zostało stworzone dla osób, które lubią rozsądnie zarządzać własnymi finansami. Ciekawy jestem, czy znajdujecie się wśród nich, czy może inne kwestie są dla was ważniejsze?
W tym artykule omówię zalety i wady Konta Rozsądnego. Sami się przekonajcie, czy pasuje do Waszej osobowości.

Konto Rozsądne w Alior Banku

Alior_Bank_Konto_Rozs_dne_zyskaj_5_Konto rozsądne to produkt dla osób, które chcą otrzymywać swojego wynagrodzenie na konto w Alior Banku. W zamian otrzymają wiele ciekawych bonusów. Przede wszystkim będą mogli korzystać z dodatkowych środków pieniężnych. Jak? Wystarczy, że będą płacić za codzienne zakupy w marketach, sklepach spożywczych i hipermarketach, a Alior Bank zwróci im aż 3% wydatków. Wszystko po to, by wspierać naszą gospodarkę.
Konto Rozsądne posiada również wiele innych, rozsądnych cech. Przede wszystkim wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą są darmowe, krajowe przelewy internetowe też realizujemy bezpłatnie, a samo prowadzenie konta dostajemy gratis. Jeżeli chodzi o kartę do konta, to kosztuje ona jedynie 5 złotych.

Dlaczego zainteresowało mnie właśnie Konto Rozsądne?

Należę do tej grupy osób, które w bankowości cenią sobie wygodę i nietuzinkowe bonusy. W Alior Banku to dostanę. Najbardziej odpowiada mi to, że mogę odtworzyć rachunek bez wychodzenia z domu, przez internet. Dodatkowo mogę zamówić naklejkę zbliżeniową, którą umieszczę na telefonie i w ten sposób mam możliwość wygodnego płacenia telefonem. Równie korzystne jest to, że mogę korzystać z przelewów natychmiastowych, co w moi zawodzie ma kluczowe znaczenie. A jeżeli odczuję taką potrzebę, to będę mógł skorzystać z limitu odnawialnego. I jak się Wam podoba taka oferta?

Konto Rozsądne to doskonały przykład współczesnej sztuki oszczędzania – wystarczy otrzymywać na nie wynagrodzenie (bądź emeryturę, rentę lub stypendium z uczelni), by korzystać z następujących przywilejów:

  • zwrot 5% wydatków kartą debetową w sklepach spożywczych, supermarketach i hipermarketach (z wyłączeniem sklepów internetowych)
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • Opłata za kartę płatniczą to tylko 5 zł miesięcznie

Jeśli chcesz, konto możesz założyć bez wychodzenia z domu i bez konieczności czekania na kuriera z umową, a już następnego dnia po złożeniu wniosku będzie ono aktywne!

Przeczytaj więcej o Koncie i złóż wniosek w Alior Banku 

Previous ArticleNext Article
Marcin Dolis
Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, specjalizacja: Zarządzanie Bankiem. Od 3 lat jestem kierownikiem działu Obsługi Kredytów Hipotecznych w jednym z najlepiej rozwijających się banków hipotecznych w Polsce. Oprócz pracy związanej strikte z produktem kredytu hipotecznego zajmuję się także działaniami przygotowawczymi do egzekucji ściągania wierzytelności oraz nadzoruje postępowania egzekucyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *