Konta

Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbanku

raiffeisenpolbankgrupafinanseObserwując poczynania firm z wielu branż, można dojść do wniosku, że lepiej traktują one nowych niż obecnych klientów. Dotyczy to m.in. operatorów telekomunikacyjnych i banków. Wabią one kontrahentów na różne sposoby, zapominając o tych, którzy już wcześniej im zaufali. Z takim podejściem postanowił zerwać Raiffeisen Polbank.

Wymarzone Konto – Brak opłat

Wprowadził on do swojej oferty ROR o nazwie Wymarzone Konto. Rachunek ten wyróżnia się brakiem opłat za większość usług (klient płaci jedynie za kartę), a dodatkowo bank gwarantuje, że nie zmieni warunków w trakcie obowiązywania umowy. Innymi słowy: póki klient nie wypowie umowy, może za darmo:do_0

  • korzystać z konta,
  • wykonywać przelewy internetowe,
  • pobierać pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • definiować zlecenia stałe i polecenia zapłaty (usługi przydatne zwłaszcza przy comiesięcznych rachunkach za media – nie trzeba o nich pamiętać, bo wprowadzone kwoty zostaną automatycznie przelane na konta odbiorców).

I to wszystko bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Wiele instytucji oferuje konta za 0 zł, ale po wgryzieniu się w szczegóły okazuje się, że klient musi wypełnić jakieś wymogi typu przelewanie pensji. W przypadku Wymarzonego Konta nie ma takich obostrzeń.

Wymarzone Konto – Przydatne ubezpieczenia

Do tego bank zupełnie bezpłatnie dorzuca przydatne ubezpieczenia typu assistance, czyli pomoc domową, drogową, medyczną i ubezpieczenie podróżne.
W praktyce chodzi o to, że posiadacz konta objętego tymi polisami może wezwać fachowca do np. cieknącego kranu czy zaciętego zamka w drzwiach. Przysługuje mu holowanie auta w razie awarii, dostarczenie paliwa we wskazane miejsce. Może skorzystać z wizyty domowej internisty/pediatry.
Ponadto właściciel Wymarzonego Konta jest objęty ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody rzeczowe i osobowe. Oznacza to, że gdyby z jego winy doszło do zalania mieszkania sąsiada, to zakład ubezpieczeniowy pokryje koszty remontu uszkodzonego lokalu.

Wymarzone Konto – Atrakcyjne oprocentowanie

dwaprocentwymarzonekontoKolejną zaletą Wymarzonego Konta jest oprocentowanie środków. W dodatku nie jest ono arbitralnie ustalane przez bank, tylko zależy od warunków rynkowych, gdyż jest powiązane z ustalaną przez NBP stopą referencyjną. Jeśli więc stopy procentowe NBP wzrosną, zwiększą się również odsetki na rachunku.

Warto dodać, że stawka rośnie wraz z wielkością oszczędności. Im więcej pieniędzy trzymamy na rachunku, tym wyższe jest oprocentowanie. Do 3 tys. zł odsetki odpowiadają 1/4 stopy referencyjnej (obecnie 0,37 proc.). Dla przedziału 3-10 tys. zł oprocentowanie wynosi 3/4 stopy referencyjnej (1,12 proc.), a powyżej 10 tys. zł – równowartość stopy procentowej (1,5 proc.).
Posiadacz Wymarzonego Konta może założyć konto oszczędnościowe (Wymarzone Konto Lokacyjne), na którym odsetki są jeszcze wyższe.
Jedynym kosztem ponoszonym przez klienta jest miesięczna opłata za kartę debetową. Wynosi ona 3 zł. Bank deklaruje jednak, że opłata ta nigdy nie wzrośnie.

Atuty wymarzonego konta:

  • Wymarzone Konto Osobiste – nowy produkt od Raiffeisen Polbank
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale
  • 0 zł za 1 wypłatę miesięcznie w oddziale
  • oprocentowanie środków na koncie rosnące wraz ze wzrostem salda

Dodatkowo Klienci otrzymują tylko teraz ! Możliwość skorzystania z:

– gwarantowanego bonusu za założenie konta w wysokości 55zł za założenie konta + 10 zł za lokatę (dodatek) , założenie konta przez nowego Klienta uprawiania już do otrzymania bonusu

konkurs – do wygrania: 5xsmartwatch LG oraz 5x iPad Mini

Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbanku

– Regulamin promocji: http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/

-Regulamin produktu: https://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Regulamin_produktow.pdf

Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbanku – Opinie

Previous ArticleNext Article
Marcin Dolis
Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, specjalizacja: Zarządzanie Bankiem. Od 3 lat jestem kierownikiem działu Obsługi Kredytów Hipotecznych w jednym z najlepiej rozwijających się banków hipotecznych w Polsce. Oprócz pracy związanej strikte z produktem kredytu hipotecznego zajmuję się także działaniami przygotowawczymi do egzekucji ściągania wierzytelności oraz nadzoruje postępowania egzekucyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *