Konta

Wymarzone Konto VS Godne Polecenia

Mimo postępujących podwyżek za podstawowe usługi finansowe, wciąż można znaleźć coś dla siebie. W sprzedaży nadal są rachunki oferowane bez opłat. Należy do nich nowa oferta Raiffeisen Polbanku.

Dla nas wybor jest oczywisty
wygrywa Wymarzone Konto

wymarzone kontoSwego czasu dość długo hitem było Konto Godne Polecenia (KGP) oferowane przez BZ WBK. Sprawdzamy, czym różni się ona od uruchomionego niedawna Wymarzonego Konta Raiffeisen Polbanku.
Oba rachunki prowadzone są za darmo. Posiadacz KGP i WK nie zapłaci też za przelewy wykonywane przez internet. W obu przypadkach darmowe są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.
Na tym podobieństwa się kończą. Od niedawna obsługa karty debetowej wydawanej do KGP kosztuje 7 zł miesięcznie. W przypadku Wymarzonego Konta to tylko 3 zł i ta opłata już się nie zmieni. Co prawda w BZ WBK można zamówić inny plastik i nie płacić za jego posiadanie, lecz wówczas traci się możliwość bezprowizyjnego pobierania gotówki z bankomatów. Coś za coś.
Mało tego.

Właściciel Wymarzonego Konta może zrezygnować z fizycznej karty debetowej i zamówić naklejkę zbliżeniową, by używać jej do transakcji bezgotówkowych (płatności w sklepach i internecie). Za wydanie tego gadżetu zapłaci jednorazowo 15 zł i nie będzie obciążany miesięczną prowizją. W BZ WBK za taką naklejkę naliczana jest miesięczna opłata w wysokości 3 zł (36 zł rocznie).
Kolejną przewagą konta osobistego w Raiffeisen Polbanku jest jego oprocentowanie. Im wyższe saldo, tym większe są odsetki – nie ma limitów, co często zdarza się u konkurencji. Tymczasem KGP w ogóle nie podlega kapitalizacji.
Jeśli dodamy do tego fakt, że Wymarzone Konto oferuje możliwość bezpłatnego korzystania z takich usług jak polecenie zapłaty i zlecenie stałe, wybór konta osobistego wydaje się oczywisty.

Bonusy za założenie Wymarzonego Konta
Wymarzone Konto Bonusy

Warunki promocji Wymarzonego Konta

  • Rejestracja w promocji musi odbyć się na stronie https://www.comperiabonus.pl/
  • Przy rejestracji podaj nam podstawowe dane i adres e-mail
  • Na podany adres e-mail wyślemy Ci link aktywacyjny
  • Po kliknięciu w link będziesz mógł wnioskować o otwarcie Konta Wymarzonego
  • Złóż wniosek o Konto Wymarzone w Raiffeisen Polbank w dniach od 11 marca do 15 kwietnia 2015 r.
[vc_button2 title=”Złóż szybki wniosek o Wymarzone Konto ” align=”center” style=”rounded” color=”green” size=”md” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.comperialead.pl%2Fa%2Fpp_adserwer.php%3Flink%3D3b3de8421c4a7e172af88b17e1ebc21e|title:wniosek%20po%20konto|”]
Previous ArticleNext Article
Aleksandra Tarczyńska
Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, specjalizacja: Bankowość i Skarbowość. Aktualnie pracuję jako doradca w dziale ds. produktów bankowych w jednym z największych banków w Polsce. Mam wiedzę na temat wszystkich produktów obecnych w ofertach banku, indywidualnie konsultuje odpowiednie rozwiązania w stosunku do poszczególnych klientów zwracając szczególną uwagę na ich zadowolenie.

1 Comment

  1. mam konto godne polecenia. Owszem, nie jestem z niego specjalnie zadowolona. Bank zabiera mi 3 zł za ubezpieczenie konta i 7 zł za jego prowadzenie. Jednym słowem comiesięczne bank zarabia na mnie 10 zł- żałuje, ze wczesnej nie interesowałam się stronami takimi jak ta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *