Firmy Pożyczkowe

Wonga Opinie i recenzje chwilówki

wonga_logo_detail.pngWiele firm oferuje różnego typu pożyczki, ale tylko w niektórych możemy liczyć na szybką decyzję kredytową i niską opłatę za udzielenie kredytu. Tak jest w przypadku naszej propozycji. Każda pożyczka to tylko 10 złotych prowizji.

Nowi klienci mogą otrzymać nawet 1500 złotych za jedyne 10 złotych prowizji. Przy kolejnych wnioskach można liczyć nawet na 2500 złotych.

Warto wiedzieć, że większość chwilówek należy spłacić w terminie 30 dni. W przypadku Wonga jest o wiele lepiej. Na spłatę masz aż 60 dni, czyli pożyczoną kwotę możesz oddać z dwóch wypłat. Wygodniej, prawda?

Jak wziąć pożyczkę od Wonga ?

wonga.pl
Najpierw zastanów się, jaką kwotę potrzebujesz i na jak długo. Następnie na stronie pożyczkodawcy ustaw konkretne dane, przeczytaj i zaakceptuj warunki umowy oraz wypełnij krótki wniosek. Na jego postawie analitycy firmy Wonga sprawdzą, czy terminowa spłata pożyczki nie będzie dla ciebie zbyt dużym problemem. W twojej gestii pozostaje tylko jeszcze zweryfikowanie konta bankowego, czyli przelanie 10 groszy z własnego konta na konto firmy. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, to już po 5 minutach zobaczysz pieniądze na swoim koncie.

Co warto wiedzieć o Wonga ?

Bez nazwy-1Wonga to zaufana firma z długoletnią tradycją. Udziela szybkiego wsparcia finansowego na prostych i jasnych zasadach. Opłata za udzielenie pożyczki jest symboliczna. Firma uruchomiła też Program Korzyści, czyli promocję, która pozwoli ci dostać pieniądze na jeszcze lepszych zasadach. Dodatkowo posiądziesz przydatną wiedzę na temat finansów i sposobów zarządzania domowym budżetem. Nauczysz się również dbać o bezpieczeństwo w Internecie, korzystając z kursów na platformie kapitalni.org.

Wonga nie wymaga żadnego zastawu lub poręczenia. Decyzję kredytową podejmuje na podstawie analizy wniosku, aby spłata zobowiązania nie stała się problemem nie do udźwignięcia. Pracownicy firmy dbają o to, by otrzymanie pożyczki było nie tylko chwilową radością, ale długoterminową korzyścią. Wonga.pl to nie tylko tania pożyczka. To również edukacja finansowa, która przyda się każdemu z nas.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

 

Jak spłacić pożyczkę?

To bardzo proste i wygodne. Możesz po prostu przelać odpowiednią kwotę na konto pożyczkodawcy, podając niezbędne dane, lub skorzystać z drugiej, błyskawicznej opcji. Zalogują się na stronie serwisu Wonga i wybierz opcję szybkiego przelewu. Nie będziesz musiał szukać numeru konta do spłat, ani innych niezbędnych danych.

Zalety pożyczki:

  • Symboliczna opłata
  • Szybka decyzja
  • Niewielkie formalności
  • Dostępność
  • Możliwość skorzystania z Programu Korzyści
  • Edukacja finansowa
  • Wysoka kwota pierwszej pożyczki
  • Błyskawiczna weryfikacja wniosków
  • Szybka realizacja wypłat

Dane firmy
Wonga.pl sp. z o.o.
ul. Żaryna 2B, bud. D,
02-593 Warszawa
KRS: 0000412352
REGON: 146025969
NIP: 1132853869
Kontakt:
BOK pn-pt 8:00-22:00, sb i ndz 9:00-17:00
e-mail: kontakt@wonga.com

WEJDZ NA STRONE WONGA.PL

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Wonga.pl
Previous ArticleNext Article
Filip Walski
Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, specjalizacja: Bankowość i Doradztwo Finansowe. Posiadam duże doświadczenie w pracy w sektorze bankowym. Od 15 lat zajmuję się doradztwem kredytowym oraz inwestycyjnym. Od 6 lat jestem Dyrektorem Departamentu Kredytowego w prestiżowym banku oraz wspólnikiem w szybko rozwijającej się spółce doradztwa inwestycyjnego.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *