Firmy Pożyczkowe

Vivus Opinie i recenzje chwilówki

vivusJeżeli jeszcze nie korzystałeś z oferty firmy Vivus.pl, to koniecznie złóż wniosek o swoją pierwszą pożyczkę. Dostaniesz nawet 1600 złotych całkowicie za darmo. Śpiesz się, bo promocja nie będzie trwała wiecznie! Vivus to jedna z najbardziej znanych firm pożyczkowych w Polsce.

Udziela pomocy finansowej pełnoletnim obywatelom naszego państwa. Pożyczkę można wziąć na maksymalnie 30 dni, a w razie potrzeby przedłużyć termin spłaty o dodatkowy miesiąc. Pożyczkę możesz dostać w domu przez Internet, w niektórych kioskach, a nawet w galerii podczas zakupów, jeżeli znajdziesz w niej tzw. gotówkomat.

Jak wziąć pożyczkę od Vivus ?

Istnieje kilka sposobów, ale każdy z nich jest wygodny i szybki. Decyzję kredytową najczęściej otrzymasz do maksymalnie 15 minut. W bardzo rzadkich przypadkach weryfikacja może przedłużyć się do jednego dnia.

Wygodna pożyczka onlinevivus.pl

To najczęściej wybierany sposób otrzymania dodatkowych pieniędzy. Wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy, by za pomocą dostępnych tam suwaków ustawić kwotę pożyczki i termin spłaty, zatwierdzić wymagane zgody i wpisać kilka swoich danych. Następnie trzeba przelać 1 grosz z własnego rachunku bankowego na konto firmy Vivus i poczekać na decyzję. W ciągu kilku minut otrzymamy odpowiedź, a następnie, automatycznie pieniądze. Złóż wniosek online

Pożyczka w kiosku

Niektórzy z nas preferują tradycyjne kredyty głównie, dlatego że można przyjść do placówki banku i porozmawiać z „żywym człowiekiem”. Od jakiegoś czasu jest to możliwe również w firmie Vivus. Wystarczy podejść do któregoś z partnerskich kiosków Ruchu, porozmawiać ze sprzedawcą i złożyć wniosek o pożyczkę. Ta oferta została skierowana głównie do osób, które nie posiadają stałego dostępu do Internetu, nie chcą podawać swoich danych online lub po prostu wolą przeczytać umowę w tradycyjnej papierowej formie. Sprzedawca z kiosku wręczy nam Starter Vivus, w którym znajduje się wspomniany dokument, informator i wniosek.

Możemy wypełnić go na miejscu lub zabrać do domu, by spokojnie zapoznać się ze wszystkimi informacjami. Po złożeniu wniosku wypłata następuje średnio do 3 dni.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

Pieniądze z gotówkomatu

Pożyczanie przez gotówkomat jest jeszcze prostsze. Wystarczy podejść do urządzenia przypominającego tradycyjny bankomat, włożyć w odpowiedni otwór swój dowód osobisty, wybrać kwotę pożyczki i okres kredytowania, zatwierdzić wymagane zgody i podać numer telefonu. W ciągu kilku chwil otrzymamy SMS z decyzją i kodem do wypłaty. Z tego samego urządzenia będziemy mogli wypłacić gotówkę, posługując się kodem dostępu.

Co warto wiedzieć?

Wszyscy nowi klienci mają prawo wziąć pierwszą pożyczkę w wysokości 1600 złotych na 30 dni całkowicie za darmo! Bez prowizji i innych kosztów.

Dane firmy vivus.pl

Vivus Finance sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa, Polska
NIP: 525-253-13-20, REGON: 146101268

Kontakt:

Godziny pracy 06:00 – 23:00
Telefon 22 206 21 21, 221 221 227
E-mal: kontakt@vivus.pl

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Vivus
Previous ArticleNext Article
Filip Walski
Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, specjalizacja: Bankowość i Doradztwo Finansowe. Posiadam duże doświadczenie w pracy w sektorze bankowym. Od 15 lat zajmuję się doradztwem kredytowym oraz inwestycyjnym. Od 6 lat jestem Dyrektorem Departamentu Kredytowego w prestiżowym banku oraz wspólnikiem w szybko rozwijającej się spółce doradztwa inwestycyjnego.

9 Comments

  1. Przetesowane pierwsza pozyczka 1600zl faktycznie jest darmowa i nie sa pobierane zadne oplaty ! Rewelacja np. na swieta jak ktos zostanie bez grosza..

  2. Pożyczki pozabankowe można szczerze polecić wszystkim co potrzebują pilnie gotówki. Pierwsza pożyczka często gwarantuje dobry zastrzyk gotówki. Wielokrotnie wracam do tej firmy jak potrzebuje gotówki na koncie.

  3. Dziękuje za informacje złożyłam właśnie wniosek i czekam na informacje. Komuś nie przyznali pożyczki ? Jaki powód nie otrzymania pożyczki ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *