Kredyty

Tax Care – kredyt dla firm Opinie

tax-carePoczątkujący przedsiębiorcy często mają problem z pozyskaniem dodatkowych środków finansowych w pierwszych miesiącach prowadzenia działalności gospodarczej. Większość banków nie posiada żadnych ofert, które można im zaproponować.

Na szczęście firma Tax Care przygotowała specjalny kredyt firmowy, dostępny również dla nowych firm. Postanowiliśmy sprawdzić jego warunki.

Tax Care – kredyt dla firm

Kredyt dla firm w Tax Care to propozycja dla przedsiębiorców, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą nie krócej niż od 3 miesięcy. Otrzymanie kredytu jest stosunkowo proste. Wystarczy złożyć wniosek np. przez Internet oraz przygotować dwa niezbędne dokumenty. To oświadczenie o niezaleganiu w ZUS i US oraz o obecnej sytuacji finansowej. Środki z kredytu można przeznaczyć na dowolny cel. Może to być zarówno zakup nowego sprzętu lub remont, jak i sfinansowanie bieżących wydatków przedsiębiorstwa.

Szczegółowe warunki kredytu

Zarówno oprocentowanie, jak i wysokość raty oraz okres kredytowania, jest ustalane indywidualnie na podstawie zdolności kredytowej danego wnioskodawcy. Warto jednak zauważyć, że takie usługi, jak rozpatrzenie wniosku kredytowego i o tzw. umorzenie są całkowicie darmowe. Również prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0%. Tax Care, w przeciwieństwie do innych firm, nie zobowiązuje kredytobiorców do wykupu dodatkowych ubezpieczeń. Dla własnego komfortu psychicznego i bezpieczeństwa można tego dokonać, ale nie jest to warunek obligatoryjny do przyznania kredytu.

Kredyt dla firm Tax Care to możliwość uzyskania od 5000 do 350000 zł na dogodny okres – nawet do 120 miesięcy. Nie wymaga się ustanowienia żadnych zabezpieczeń, a weryfikacja zdolności kredytowej i wstępna decyzja przebiega bardzo szybko.

Jednak największą zaletą tego kredytu jest ograniczenie formalności do minimum i możliwość dopasowania oferty do możliwości finansowej każdej firmy. To najlepsza rozwiązanie dla małych i średnich firm, które szukają szybkiej możliwości otrzymania dodatkowych pieniędzy, które wpłyną na rozwój przedsiębiorstwa.

O firmie Tax Care

Tax Care to znana firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Od wielu lat pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności. Specjalizuje się w kompleksowym doradztwie kredytowym dla firm. Pomaga w rozliczeniach księgowych oraz w sprawach podatkowych i urzędowych.

Skontaktuj się z Przedstawicielem Tax Care i złóż wniosek !

Dane firmy
Centrala Tax Care
Adres: ul. Domaniewska 39a, 02-672 Warszawa
Infolinia: 801 900 100

Previous ArticleNext Article
Filip Walski
Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, specjalizacja: Bankowość i Doradztwo Finansowe. Posiadam duże doświadczenie w pracy w sektorze bankowym. Od 15 lat zajmuję się doradztwem kredytowym oraz inwestycyjnym. Od 6 lat jestem Dyrektorem Departamentu Kredytowego w prestiżowym banku oraz wspólnikiem w szybko rozwijającej się spółce doradztwa inwestycyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *