Takto Finanse opinie o pożyczce z weryfikacją w BIK

Poznaj opinie o Takto Finanse. Przeczytaj, gdzie zweryfikują twój wniosek i czy przypadkiem tam nie widniejesz. Podejmij z nami decyzję o wzięciu lub nie pożyczki.

Takto Finanse – pożyczka w tej spółce łączy w sobie dość wysokie kwoty możliwe do pożyczenia, przy zachowaniu bardzo długiego okresu spłaty. Wskutek tego, to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które znalazły się w trudnej kondycji finansowej.

Lokal firmy znajduje się pod adresem: ul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław. Natomiast jeśli chodzi o kontakt to jest on możliwy, z wykorzystaniem formularza kontaktowego, wiadomości e-mail, jak i też za pośrednictwem numeru telefonu 801 006 206.

Przedsiębiorstwo oferuje wierzytelności od kwoty 500 zł do nawet 10 000 zł. Natomiast czas spłaty zobowiązania waha się od 6 do nawet 36 rat. Przed podjęciem decyzji o przyznaniu pożyczki, spółka weryfikuje wiadomości o pożyczkobiorcy w tych bazach: BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG.

Suma spłaty jest zależna od wysokości pożyczki na jakie klient się zdecyduje, i od jego spłaty. I tak przykładowo dla kwoty wierzytelności w wysokości 1000 złotych, zaciągniętej na 2 lata, miesięczna rata będzie wynosiła 85 złotych.

Sporą zaletą instytucji pożyczkowej jest to, iż przyjmuje rozmaite źródła dochodu, także te deklarowane. Daje to stąd możliwość wzięcia pożyczki, i zadowolenia z tej decyzji.

Bardzo w wielu przypadkach zdarza się tak, iż korzystając z rozmaitych usług potem pojawiają się chwile zwątpienia. Zgodnie z prawem istnieje sposobność zrezygnowania od umowy w terminie 14 dni od jej podpisania. Daje to więc możliwość powtórnego przemyślenia tej sprawy. Spółka oferuje całkiem różnorodny termin spłaty od 6 do nawet 36 miesięcy, co zarówno wpływa na wysokość miesięcznych rat. Decyzja o przyznaniu pożyczki następuje nawet w ciągu godziny od przesłania dokumentów, co powoduje, że internauci często korzystają właśnie z tej możliwości. Z kolei sam przelew także jest wykonywany ekspresowo, gdyż firma korzysta z usług BlueMedia, a to znaczy, że omijane są sesje bankowe i pieniążki można zdobyć nawet w 15 minut. Sporą zaletą Takto Finanse jest możność posiadania i spłacania dwóch pożyczek naraz. Warunki są dopasowane do konkretnego konsumenta.

michal

Dodaj komentarz