Firmy Pożyczkowe

Sms365 Opinie i recenzje chwilówki

Miesiąc, miesiącowi nie jest równy. Czasami z wypłaty pozostanie nam spora kwota, a innym razem mamy tak dużo wydatków, że nie wystarcza do przysłowiowego pierwszego. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy zaciskać pasa przez najbliższych kilka lub kilkanaście dni, czy jakoś inaczej rozwiązać ten problem?

Sposób na przetrwanie do najbliższej wypłatysms365.pl

Jeżeli spotkały cię niezaplanowane wydatki, a do najbliższej wypłaty jeszcze musisz poczekać, to skorzystaj z błyskawicznej pożyczki o sms365.pl. To możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy na 15 lub 30 dnia, a w razie potrzeby również na dłużej. Wystarczy uruchomić komputer, wejść na stronę pożyczkodawcy i złożyć wniosek. Tak, to takie proste.

Pożyczkę może otrzymać obywatel naszego kraju, który ma nie mniej niż 20, a nie więcej niż 75 lat. Potrzebuje jedynie dostępu do Internetu, dowodu osobistego, numeru konta bankowego i telefonu komórkowego. Nie potrzeba żadnych zaświadczeń od pracodawcy, ponieważ mogłoby to niepotrzebne wydłużyć czas oczekiwania na pieniądze. Dzięki niezwykle uproszczonej procedurze kredytowej i minimum formalności, pieniądze możesz otrzymać już w 10 minut.

Sms365 Gotówka w 10 minut. Naprawdę?

Postanowiliśmy sprawdzić, czy sms365.pl rzeczywiście wypłaci pieniądze w 10 minut. Włączyliśmy stoper, weszliśmy na portal pożyczkodawcy i za pomocą dostępnych tam suwaków wybraliśmy kwotę pożyczki (600 złotych) i okres kredytowania (30 dni). Następnie musieliśmy jedynie podać kilka danych z dowodu i przelać 1 grosz z własnego konta bankowego, na konto pożyczkodawcy. Skąd taka konieczność? Przelew ma potwierdzić, że w formularzu podaliśmy prawidłowy numer konta bankowego i że należy on do nas. Właśnie na ten numer zostaną wpłacone pieniądze, więc weryfikacja jest niezbędna.

Po trzech minutach otrzymaliśmy wiadomość z pozytywną decyzją. Pozostało nic innego, jak zalogować się na konto bankowe, by sprawdzić, czy rzeczywiście udało się dokonać transakcji. Jak się okazało, byliśmy już bogatsi o 600 złotych.

Jak spłacić pożyczkę?

W dniu otrzymania najbliższej wypłaty zwróciliśmy pożyczkę. W umowie znajdowały się informacje, że w razie problemów ze spłatą zobowiązania w ciągu ustalonych 30 dni, możemy termin wpłaty odroczyć o np. 15 lub 30 dni. Nie skorzystaliśmy z tej opcji, ale dobrze wiedzieć, że istnieje taka możliwość.

Czy warto polecić pożyczkę sms365.pl?

Cała procedura przyznawania pożyczki przebiegła niezwykle sprawnie i bardzo szybko. Jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania na pieniądze jeszcze bardziej, to przed uruchomieniem komputera przygotuj sobie dowód osobisty, numer konta bankowego i telefon komórkowy. Niewątpliwą zaletą jest brak konieczności okazywania dodatkowych dokumentów, jak zaświadczenia o zarobkach, ostatni odcinek renty, czy decyzja o przyznaniu stypendium. Wszystko przebiega w przyjaznej i anonimowej atmosferze. Gorąco polecamy!

Previous ArticleNext Article
Filip Walski
Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, specjalizacja: Bankowość i Doradztwo Finansowe. Posiadam duże doświadczenie w pracy w sektorze bankowym. Od 15 lat zajmuję się doradztwem kredytowym oraz inwestycyjnym. Od 6 lat jestem Dyrektorem Departamentu Kredytowego w prestiżowym banku oraz wspólnikiem w szybko rozwijającej się spółce doradztwa inwestycyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *