Opinie o Smart Pożyczka – opis, recenzja i wymagania

Poznaj dokładne opinie o marce Smart Pożyczka. Przeanalizuj ofertę i zdecyduj, czy warto z nimi podpisać umowę.

Smart Pożyczka to przedsiębiorstwo finansowe udzielające pożyczek na krótki okres. To zarazem świetne rozwiązanie dla pożyczkobiorców, jakim zabrakło do przysłowiowego pierwszego, bądź także takich, jakcy nagle znaleźli się w skomplikowanej sytuacji oraz szybko potrzebują zastrzyku pieniędzy.

Działalność spółki została nagrodzona i ich partnerem jest „Rzetelna Firma”, co jest argumentem na ich właściwe funkcjonowanie, a tym samym duży poziom zadowolenia ze strony użytkowników. Przedsiębiorstwo należy do Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok. Natomiast kontakt z konsultantem możliwy jest za pośrednictwem: formularza znajdującego się na stronie internetowej, poczty elektronicznej, telefonu 85 871 00 49. Konsultanci są dostępni przez siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 7,30-21.00, w soboty oraz niedziele w godzinach 9-17.

Jakie bazy dłużników są sprawdzane?

Przed rozpatrzeniem wniosku, doradca sprawdza dane również w KRD jak także BIK. Niemniej decyzja jest podejmowana niezwykle szybko, co znaczy, że wolno się jej spodziewać nawet w przeciągu paru chwili od przesłania dokumentu.

Promocja dla klientów

Zarówno dla stałych jak również dla nowych klientów trwa letnia promocja, w której pierwsza pożyczka jest zupełnie za darmo. Oznacza to, że zaciągając zobowiązanie w wysokości 1000 złotych na okres od 10 do 30 dni, płacimy tylko i wyłącznie 1000 złotych. Ma to jeszcze pewną zaletę, bo powiększa się kwota która można pobrać z druga pożyczka aż do 3000.

Dopuszczalne jest przedłużenie okresu spłaty, jednak to jest związane już z niektórymi należnościami z tego tytułu.

Opinie o Smart Pożyczka

Opinie konsumentów mają dla nich bardzo duże znaczenie. Nic zatem dziwnego, iż na każdym kroku próbują uzupełniać ofertę posiadanych pożyczek oraz warunków ich świadczenia, żeby konsument mógł na tym jak najbardziej skorzystać. Dobra reakcja ze strony klienta jest najlepszą rekomendacją dla marki. W razie problemów wystarczy umówić się z specjalistą w Smart Pożyczka, żeby znaleźć dobre rozwiązanie, jakie w pełni zadowoli każdą ze stron.

michal

Dodaj komentarz