Konta

Duże zainteresowanie kontem

WymarzoneKontorekordy

Gdy na początku marca szefowie Raiffeisen Polbanku ogłaszali wprowadzenie do oferty Wymarzonego Konta, mieli nadzieję, że do końca 2015 r. uda im się pozyskać 100 tys. nowych klientów. Na razie wszystko wskazuje na to, że te plany zostaną zrealizowane ze sporą nadwyżką.

Wymarzone Konto cieszy się bowiem dużym zainteresowaniem, a jego sprzedaż idzie bardzo dobrze. Ale tak naprawdę trudno się temu dziwić. Dlaczego?

Korzyści dla wszystkich

do_0Nowy rachunek pod wieloma względami naprawdę jest atrakcyjny. Nie płaci się za jego prowadzenie, przelewy internetowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Do tego trzymane na nim środki są oprocentowane, co dziś jest rzadkością.
Bank dorzuca też za darmo pakiet assistance (pomoc drogową, techniczną, medyczną) i bezpłatne ubezpieczenie podróżne. Obejmuje ono m.in. OC w życiu prywatnym za szkody osobowe i rzeczowe, poszukiwanie i ratownictwo w górach i na morzu, pokrycie kosztów leczenia oraz odszkodowanie w razie śmierci lub trwałego inwalidztwa.

Bonusy dla lojalnych

dwaprocentwymarzonekontoSporo zapytań o nowe konto osobiste wynika również z faktu, że obecni klienci banku mogą za darmo zmienić posiadany ROR na Wymarzone Konto. Zwykle instytucje finansowe każą sobie płacić kilkadziesiąt i więcej złotych za możliwość zmiany pakietu na tańszy.
W Raiffeisen Polbanku postanowili, że będą szanować również dotychczasowych klientów. Nie będą ich dyskryminować na rzecz nowych.
Mało tego – lojalnym kontrahentom zaproponują bonusy w postaci wyższego oprocentowania depozytów, zwolnienia z opłaty za kartę kredytową i niższych odsetek oraz braku prowizji od udzielanych kredytów. By skorzystać z tych , wystarczy przelewać wynagrodzenie na konto prowadzone w Raiffeisen Polbanku albo mieć w nim rachunek osobisty i firmowy.

Dlaczego warto mieć wymarzone konto ?

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale
  • 0 zł za 1 wypłatę miesięcznie w oddziale
  • oprocentowanie środków na koncie rosnące wraz ze wzrostem salda

Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbanku

[vc_button2 title=”Złóż wniosek o Wymarzone Konto” align=”center” style=”rounded” color=”green” size=”md” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.comperialead.pl%2Fa%2Fpp_adserwer.php%3Flink%3Dff19f5cbc59d8836ae8572ea78ef306c|title:wymarzone%20konto|”]
Previous ArticleNext Article
Aleksandra Tarczyńska
Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, specjalizacja: Bankowość i Skarbowość. Aktualnie pracuję jako doradca w dziale ds. produktów bankowych w jednym z największych banków w Polsce. Mam wiedzę na temat wszystkich produktów obecnych w ofertach banku, indywidualnie konsultuje odpowiednie rozwiązania w stosunku do poszczególnych klientów zwracając szczególną uwagę na ich zadowolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *