Provident bez tajemnic o pożyczce w domu i w internecie

Najważniejsze informacje o Providencie. Co weryfikuje? Poznaj jakie argumenty przemawiają za firmą.

Provident to jedna z bardziej znanych spółek udzielających pożyczek. Posiadaja duży zakres sum, jakie wolno pożyczyć i jasne reguły funkcjonowania usług. To skutkuje, że z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Provident Polska S.A. Ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa. Tymczasem kontakt z nimi jest możliwy na kilka różnych sposobów. Sporo wnioskodawców używa z formularza na stronie www. Istnieje opcja nawiązania kontaktu za pomocą poczty e-mail, bądź też numerem telefonu 600 200 200. Przedstawicieiele PRovidenta są dostępni przez siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, natomiast w soboty i niedziele w godzinach 9-15. Na wysłane formularze dość szybko odpisują, co jest bezsprzecznie wielką zaletą firmy.

W jakich bazach sprawdza?

Zanim pożyczka zostanie zatwierdzona, klient jest weryfikowany w następujących miejscach : Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej.

Jakie sumy pożycza?

Provident pożycza od 300 aż do 15 000 zł, jest to stąd dosyć wysoka rozpiętość kwotowa, jak na firmę udzielająca pożyczek. Termin spłaty wziętego zobowiązania w Providencie oscyluje między 3 a 24 miesiące, w zależności od kwoty zaciągniętej pożyczki, oraz potencjału finansowych danego pożyczkobiorcy.

Jakie są koszty w Providencie?

Przykładowa rata pożyczki dla kwoty zobowiązania w wysokości 1000 złotych i rozłożenia jej na 12 miesięcy wynosi 132,31 złotych.

Zalety wzięcia pożyczki w Provident

Spółkę wyróżnia dwudziestoletnia działalność na polskim rynku, dzięki temu wielu klientów zdążyło już sięgnąć z ich oferty. Przez tak długi czas zdążyła zgromadzić wielu stałych klientów, którzy w sytuacji kiedy pojawią się przeciwności finansowe, przychodzą po wsparcie właśnie do niej. Propozycja jest zróżnicowana. Na wzmiankę zasługuje nie tylko nadzwyczaj znaczny zakres co do wysokości pożyczek, lecz też nadzwyczaj dobra opieka ze strony konsultanta firmy Provident, i gotowość rozwiązania problemu w ten sposób, ażeby każda ze stron była w pełni zadowolona.

michal

Dodaj komentarz