Firmy Pożyczkowe

Pożyczki pozabankowe długoterminowe

Nieustannie pracujesz, a wciąż brakuje Ci pieniędzy?! Chciałbyś wyjechać gdzieś na wakacje, aby choć na chwilę odpocząć? A może, najwyższy czas na remont w mieszkaniu lub domu? Czy chciałbyś zmienić samochód? Tylko skąd na to wszystko wziąć fundusze?!

Pożyczki pozabankowe długoterminowe na raty do 48 miesięcy

Pożyczki Pozabankowe Długoterminowe
Pożyczki długoterminowe

Pożyczki pozabankowe długoterminowe to doskonała okazja na rozwiązanie budżetowej bolączki. Oferowane są one przez instytucje pozabankowe, czyli spółki, niebędące bankami, ale operujące zasobami finansowymi. Pożyczki długoterminowe mogą obowiązywać na sześć miesięcy, rok lub dwa lata. Przewagą pożyczki nad kredytem bankowym jest brak weryfikacji BIK, BIG oraz KRD. Co więcej, nie ma tu typowej dla banków biurokracji czy wypełnienia stosu dokumentów. Zbędny jest, także, żyrant. Aby pożyczyć pieniądze w instytucji pozabankowej, wystarczy jedynie dowód osobisty. Ponadto, wnioskodawcy może zostać udzielona pożyczka nawet w sytuacji, kiedy ma on inne zobowiązanie finansowe lub nie posiada zdolności kredytowej.

Pożyczki długoterminowe zaciągane w instytucjach pozabankowych charakteryzują się niskimi ratami, dostosowanymi do możliwości spłacającego. Jest to możliwe właśnie dzięki długiemu okresowi spłaty zadłużenia. Odsetki ustalane są indywidualnie, a ich wysokość zależna jest od kwoty pożyczki oraz czasu uregulowania zadłużenia.

Skorzystaj bezpiecznie z pożyczek pozabankowych długoterminowych

Dodatkowo, instytucje pozabankowe gwarantują możliwość pożyczenia znacznie wyższych kwot niż banki.

To, co jest zdecydowaną przewagą pożyczek to ich dostępność o każdej porze przez siedem dni w tygodniu. Istnieją cztery możliwości otrzymania pieniędzy. Po pierwsza: przez Internet. Jest to dziś najbardziej popularny i najszybszy sposób – gotówka jest przelewana na konto pożyczkobiorcy nawet i w kilkanaście minut. Jest to świetna opcja dla osób, które nagle znalazły się w trudnej sytuacji. Pieniądze można pożyczyć, również, przez telefon. Wystarczy jedna rozmowa telefoniczna, aby otrzymać przelew. Istnieje, również, możliwość dostarczenia pożyczki oraz umowy pożyczkowej przez pracownika firmy pozabankowej. W ten sam sposób odbywa się również spłata zadłużenia. Oczywiście, pożyczkę można, też, otrzymać, odwiedzając placówkę. W takiej sytuacji wniosek wypełnia się na miejscu, a pieniądze otrzymuje się bezpośrednio do ręki.

Co więcej, ogromną zaletą pozabankowych pożyczek długoterminowych jest możliwość ich spłaty w terminie wcześniejszym niż zostało to ustalone na początku bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

Wybierz jedną z pożyczek długoterminowych

Na polskim rynku istnieje wiele instytucji pozabankowych, które szybko i bez zbędnych formalności udzielają pożyczek.

wonga_logo_detail.png - Pożyczki Pozabankowe DługoterminoweJedną z nich jest Wonga.pl. Spółka oferuje elastyczne pożyczki z okresem kredytowania do roku. Udzielając ich, Wonga nie wymaga przestawienia jakichkolwiek dokumentów. Całkowity koszt pożyczki podawany jest na początku, a najsolidniejsi klienci mogą wziąć udział w programie „Korzyści”.

Złóż wniosek o pożyczkę w Wonga.pl

banknot-logo - Pożyczki Pozabankowe DługoterminoweBanknot.pl to kolejna instytucja pozabankowa, oferująca pożyczki długoterminowe. Pieniądze pożyczane są na zasadzie linii kredytowej, co oznacza, że kiedy pożyczkobiorca uruchomi własną linię, sam decyduje o wysokości zadłużenia i ustala harmonogram spłaty.

Złóż wniosek o pożyczkę w Banknot.pl

asakredyt - Pożyczki Pozabankowe DługoterminoweAsaKredyt.pl to skandynawska firma, która specjalizuje się w pożyczkach pozabankowych udzielanych online. Instytucja przyznaje je na okres nawet i 24 miesięcy, a maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł. Pożyczkobiorca musi mieć ukończone 20 lat. Pożyczki udzielane są przez internet, jednak niezbędny jest tu podpis klienta (umowa dostarczana jest przez kuriera, zaś po jej podpisaniu, zabierana do placówki Asa Kredyt).

Złóż wniosek o pożyczkę w AsaKredyt.pl

Zrzut ekranu 2016-06-27 o 23.47.13 - Pożyczki Pozabankowe DługoterminoweHapiPożyczki.pl to nowość na polskim rynku. Firma oferuje gotówkę z okresem spłaty od 3 miesięcy do 2 lat. Minimalna kwota zadłużenia to 1500 zł, maksymalna 7 500 zł. Wysokość pożyczki, zależy, jednak od oceny naszych danych i zdolności kredytowej.

Złóż wniosek o pożyczkę w HapiPożyczki.pl

Pożyczki długoterminowe to świetna okazja dla osób, które potrzebują zastrzyku gotówki z możliwością spłacania zadłużenia w postaci niskich rat.
Dodatkowo, to świetna opcja dla osób,które otwierają własną firmę, co w przyszłości przełoży się na pomnażanie dochodu. Polecamy jeszcze poznać pożyczkę Monedo Now do 10.000 zł i ranking pożyczek pozabankowych z czerwca 2016

Summary
Review Date
Reviewed Item
Pożyczki pozabankowe długoterminowe
Autor Ocena
5Pożyczki Pozabankowe DługoterminowePożyczki Pozabankowe DługoterminowePożyczki Pozabankowe DługoterminowePożyczki Pozabankowe DługoterminowePożyczki Pozabankowe Długoterminowe
Previous ArticleNext Article
Filip Walski
Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, specjalizacja: Bankowość i Doradztwo Finansowe. Posiadam duże doświadczenie w pracy w sektorze bankowym. Od 15 lat zajmuję się doradztwem kredytowym oraz inwestycyjnym. Od 6 lat jestem Dyrektorem Departamentu Kredytowego w prestiżowym banku oraz wspólnikiem w szybko rozwijającej się spółce doradztwa inwestycyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *