Opinia o Pożyczka OK z weryfikacją w BIK

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące Pożyczka OK. Poznasz, jakie opinie o firmie mają klienci. Zapoznasz się z ofertą.

Pożyczka OK to przedsiębiorstwo zajmująca się udzielaniem pożyczek do kwoty 5000 złotych. Jej właścicielem jest firma SMS, która znajduje się pod adresem: SMS Kredyt Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, (50-125) Wrocław, ul. Św. Mikołaja 8-11.

Procedura przyznania pożyczki

Tryb pożyczania od nich pieniędzy prezentuje się następująco: na samym początku powinno się wypełnić wniosek internetowy, kolejnym krokiem jest oczekiwanie na wiadomość SMS z decyzją. Jeżeli będzie ona pozytywna trzeba czekać na listonosza z umową pożyczki, jaką należy podpisać. Potem trzeba oczekiwać na przelew, albo także informacje, że pieniądze wolno w tym momencie odebrać w okienku pocztowym czy w swoim banku. Spółka gwarantuje, że przy zgodnym i terminowym spłacaniu zobowiązania, konsument nie będzie narażony na żadne specjalne koszty.

Wysokość i czas pożyczki

Pożyczka OK świadczy usługi pożyczkowe w zakresie sum od 1500 do 5000 złotych, lecz czas spłaty jest godny uwagi, gdyż wynosi on do 30 miesięcy. Jest to dlatego oferta dla osób, jacy potrzebują pieniądze, a równocześnie chciałyby bez pośpiechu spłacać wierzytelność rozłożone na wiele miesięcy.

W jakich bazach weryfikacja?

Zanim podmiot gospodarczy użyczy pożyczki, analizuje klienta w następujących miejscach: BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Ile trzeba spłacić? Jeden przykład.

Przykładowa rata dla pożyczki w wysokości 1500 zł wziętej na czas 30 miesięcy wynosi 106,73 złotych. Z kolei z prowizjami i odsetkami łączna suma do spłaty wynosi 3201,75 zł.

Opinie o Pożyczka OK

Spółka pożyczkowa ma wyśmienite opinie z uwagi na prędkość realizacji usługi, oraz ekspresowy przelew. W tego typu usługach, stawia się bardzo duży nacisk na czas, albowiem każdemu z konsumentów się spieszy.

Co do minusów, można zanotować, iż jedynym sposobem kontaktu jest formularz na stronie firmy. W zamian jednak spółka jest w stanie w krótkim czasie odesłać odpowiedź. Firma cieszy się dobrą opinią wśród nowych i stałych klientów.

michal

Dodaj komentarz