Pożyczki

Pożyczka gotówkowa T-Mobile Usługi Bankowe

Na pewno słyszeliście już o atrakcyjnym Koncie T-Mobile z debetem do 1000 złotych od ręki. Pewnie byliście zaskoczeni tak ciekawą ofertą. T-Mobile wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i z dnia na dzień poszerza swoją ofertę również o produkty niezwiązane z usługami telekomunikacyjnymi. Pewnie się zastanawiacie, co będzie następne. Ja już znam odpowiedź.

Pożyczka gotówkowa T-Mobile Usługi Bankowe

mobile-pozyczkaNa rynku pojawiła się oferta pożyczki gotówkowej T-Mobile, którą możemy wziąć przez internet. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Przede wszystkim bardzo krótki czas oczekiwania na decyzję oraz to, że środki z pożyczki możemy przeznaczyć również na spłatę dotychczasowych zobowiązań i kredytów. Co ważniejsze, nikt nie będzie od nas wymagała obowiązkowego i drogiego ubezpieczenia.

Mogłoby się wydawać, że na tym koniec naszej „lista prezentów”. Tak nie jest! Dodatkowo w ramach pożyczki gotówkowej T-Mobile, pierwszy 1000 złotych pożyczymy za darmo. Nie zapłacimy za niego żadnych odsetek i prowizji. Warto zauważyć też, że z tych pieniędzy możemy pokryć nawet bardzo pokaźne wydatki, bo pożyczka udzielana jest na kwotę aż do 150 000 zł.

Jak wziąć pożyczkę w T-Mobile ?

Pożyczka gotówkowa w T-Mobile = pieniądze nawet w ciągu jednego dnia

Każdemu, komu wyjątkowo bardzo zależy na czasie, polecam wzięcie pożyczki przez internet. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie internetowej. Już w tym momencie dowiemy się, jaka jest wstępna decyzja o udzieleniu pożyczki (otrzymamy wiadomość SMS). Następnie należy oczekiwać na kontakt ze strony konsultanta. Słyszałem, że jest on bardzo szybki. Możemy się go spodziewać nawet w ciągu kilku lub kilkunastu minut. Jeżeli zależy nam na mniejszej kwocie pożyczki (do 20 000 złotych), to umowę zatwierdzamy już podczas rozmowy z konsultantem.

Zaraz po tym otrzymamy niezbędne pieniądze. Osoby, które złożą wniosek o większą kwotę, będą musiały poczekać na kuriera, który przywiezie umowę do podpisania.

Zimowa pożyczka gotówkowa, to rozsądny wybór na zimowe szaleństwo!

  • Pożyczka oprocentowana na 5,50% z prowizją już od 1,99% .
  • Szybko i wygodnie – nie musisz wychodzić z domu, wstępną decyzję otrzymasz w trakcie wypełniania wniosku, a środki nawet w tym samym dniu!
  • Do 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń.
Previous ArticleNext Article
Filip Walski
Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, specjalizacja: Bankowość i Doradztwo Finansowe. Posiadam duże doświadczenie w pracy w sektorze bankowym. Od 15 lat zajmuję się doradztwem kredytowym oraz inwestycyjnym. Od 6 lat jestem Dyrektorem Departamentu Kredytowego w prestiżowym banku oraz wspólnikiem w szybko rozwijającej się spółce doradztwa inwestycyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *