Asa Kredyt opinie o ratalnej pożyczce bez BIK. Sprawdzamy opłaty, warunki i wymagania

Zapoznaj się z opiniami klientów o Asa Kredyt. Przeczytaj, jakie pożyczki udziela firma. Wybierz najlepszą dla siebie opcję.

Asa Kredyt to firma z różnoraką ofertą pożyczek w systemie ratalnym na dowolny cel. Siedziba spółki znajduje się pod adresem: Aasa Polska S.A. ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. Kontakt jest możliwy za pomocą numeru telefonu 801 40 40 40 albo również kilkoma innymi. Można na przykład napisać wiadomość na pocztę elektroniczną, a także skorzystać z formularza kontaktowego.

Kiedy mogę się z nimi skontaktować? Ile mi pożyczą?

Godziny otwarcia biura są od poniedziałku do piątku 8-19. W Asa Kredyt można aplikować na kwoty od 1500 złotych do nawet 10 000 zł. Czas spłaty pożyczki na raty mieści się od 10 do 24 miesięcy.

Asa Kredyt wymagania

Nim pożyczka zostanie udzielona, firma weryfikuje, czy przyszły pożyczkobiorca nie znajduje się na liście dłużników BIG.

Ile zapłacę za taką pożyczkę? Czy są dodatkowe opłaty karne?

Orientacyjna opłata wstępna dla kwoty 1000 zł wynosi 490 złotych. Natomiast limit kwot, jakie wolno pożyczyć w tej firmie waha się od 1000 do 10 000 złotych.

Istotną kwestią jest w tym miejscu to, iż konsument nie ponosi opłaty za spłatę pożyczki przed wskazanym terminem, jak i także w przypadku zmiany harmonogramu spłaty, lub wydłużenia okresu jej.
Jeżeli chodzi o pozostałe koszty powiązane z windykacją i opłatami karnymi, to pożyczkobiorca nie ponosi ich w przypadku przygotowania, jak i przesłania pierwszego monitu, tak samo, jak w razie wezwania do zapłaty. Nie ma także dodatkowych obciążeń związanych z przygotowaniem i wysyłką finalnego wezwania do zapłaty, jak i również kosztów przekazania sprawy do postępowania windykacyjnego.

Opinie o Asa Kredyt

Przedsiębiorstwo ma bardzo dobre opinie, w głównej mierze z uwagi na wyjątkowe podejście do klienta. Przygotowanie propozycji dla konkretnego klienta ma bez wątpienia odpowiedni wpływ na opinie o Asa Kredyt, jakie pojawiają się w internecie. Można przeczytać o firmie zarówno na stronach o pożyczkach, jak i w miejscach dla osób zadłużonych. Obszerna oferta dotycząca kwoty, jaką są w stanie pożyczyć, dodatkowo minimum formalności, to też bardzo duża zaleta.

Opinie są korzystne, gdyż każdy konsument ma inne zapotrzebowania finansowe, co znaczy, że w tak rozmaitej propozycji znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Co pewien czas instytucja modyfikuje propozycji dla dotychczasowych i przyszłych konsumentów.

michal

Dodaj komentarz