Kredyty

Mini ratka PKO BP – opinie, ile nas to kosztuje?

Mini Ratka w PKO Banku Polskim to doskonałe rozwiązanie dla każdego kto nie może pozwolić sobie na duże miesięczne obciążenia z tytułu kredytu. Bank bardzo promuje swoją ofertę jednocześnie gwarantując, że za każdy pożyczony 1000 zł klient nie zapłaci więcej niż 1 zł dziennie wraz z wliczonymi kredytowanymi kosztami, (przy założeniu podjęcia zobowiązania na okres 42 miesięcy).

Kredyt Gotówkowy Mini ratka PKO BP ile nas to kosztuje?

Mini ratka PKO BP Opinie
Mini ratka PKO BP Opinie

Decyzja o przyznaniu kredytu to tylko kilka chwil, przeważnie otrzymujemy ją popijając wodę lub kawę u naszego doradcy w przeciągu kilkunastu minut. Mini Ratka to kredyt, który pozwoli sfinansować nam każdą zachciankę, jest niecelowy i bardzo elastyczny.

Do udzielenia kredytu klient potrzebuje wyłącznie wyciąg z konta z ostatnich trzech miesięcy oraz dowód osobisty. Maksymalna wysokość kredytu wynosi 23 000 złotych. Pożyczka jest przyznawana po spłonieniu minimum formalności; co więcej, jeżeli klient złoży wniosek w iPKO umowa może zostać podpisana elektronicznie lub dostarczona do podpisania przez kuriera.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego w PKO BP jest zmienne, w chwili obecnej wynosi około 9,99%. Podczas wyliczania zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę wiele dodatkowych czynników m.in. fakt posiadania rachunku w PKO BP, spłatę kredytów w innych bankach oraz ewentualne dokupienie ubezpieczenia.

W przypadku zaciągnięcia najniższej pożyczki w kwocie 1000 złotych, całkowity koszt pożyczki wyniesie 108 zł.

Mini ratka PKO BP kredyt na dowolny cel jakie opinie ?

Kredyt jest spłacany w równych ratach w formule rat annuitetowych. Klient może wziąć kredyt aż do 12 lat, ma również możliwość w ciągu roku zawiesić trzy raty kredytu w ramach tzw. wakacji kredytowych. Klienci zainteresowani zaciągnięciem kredytu mogą wypełnić formularz online zamieszczony na stronie lub złożyć wniosek z konsultantem, a umowę podpisać już w oddziale banku.

PKO Bank Polski – Mini ratka najważniejsze informacje i zalety

  • pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim
  • od 1 000 do 120 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
  • wypłata środków nawet tego samego dnia
  • formalności ograniczone do minimum
  • możliwość konsolidacji innych zobowiązań

Jeżeli nasze wstępne opinie przekonują Cię że warto złożyć wniosek – zrób to na stronie banku tutaj
Wniosek Online o Kredyt Mini Ratka PKO BP 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Mini ratka PKO BP
Autor Ocena
5
Previous ArticleNext Article
Filip Walski
Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, specjalizacja: Bankowość i Doradztwo Finansowe. Posiadam duże doświadczenie w pracy w sektorze bankowym. Od 15 lat zajmuję się doradztwem kredytowym oraz inwestycyjnym. Od 6 lat jestem Dyrektorem Departamentu Kredytowego w prestiżowym banku oraz wspólnikiem w szybko rozwijającej się spółce doradztwa inwestycyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *