Oszczędności

Lokaty w Santander Consumer Bank – Opinie

santanderWraz z nadejściem nowego roku i wprowadzeniem zmian w podatkach dla banków, można było przypuszczać, że odbije się to na zwykłym Kowalskim. Niektórzy z nas założyli, że oferty kont oszczędnościowych i lokat będą o wiele gorsze, że nie będzie już na czym zarobić. Pomimo tego konkurencja między bankami nadal trwa i ciągle można znaleźć tzw. perełki. Dzisiaj chcemy zaprezentować atrakcyjną lokatę na 12 miesięcy od Santander Consumer Bank. Jeden z najbardziej opłacalnych tego typu produktów na rynku.

Lokaty w Santander Consumer Bank

Swoje oszczędności możesz ulokować w banku Santander, a zarobisz na tym aż 2,6%. Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić krótki formularz i poczekać na kontakt telefoniczny pracownika banku, który przedstawi wszystkie szczegóły i ewentualnie uruchomi lokatę. Promocja jest dostępna dla nowych środków w wysokości minimum 5000 złotych. Warto wiedzieć, że nasze pieniądze będą ubezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do wysokości 100 000 EUR. Jednym słowem, szybko, prosto i bezpiecznie.

Co warto wiedzieć lokatach w Santander Consumer Bank ?

Lokata na 12 miesięcy to najlepszy wybór, jeżeli nie chcesz zamrażać swoich pieniędzy na kilka lat. My wybraliśmy ten produkt z jednego względu. Ma posłużyć do sfinansowania przyszłorocznych ferii w ciepłych krajach, czyli na Dominikanie. Dzięki wysokiemu i stałemu oprocentowaniu lokaty zapłacimy za nie mniej, czyli dla nas to nie tylko czysty zarobek, ale również oszczędność. Szukając konkretnego produktu, wybraliśmy właśnie ten również z dwóch innych względów. Przede wszystkim nie trzeba zakładać konta bankowego i płacić za inne usługi, by móc zarobić na lokacie. Bez najmniejszych wątpliwości, oferta Santander jest najlepszą z dostępnych na taki okres.

Lokata na 12 miesięcy w Santander to prosty sposób na zachowanie atrakcyjnego oprocentowania na cały rok, co nie jest tak oczywiste teraz, gdy możemy się spodziewać dużych zmian na gorsze, spowodowanych wprowadzeniem podatku dla banków, ewentualnymi zmianami w wysokości inflacji i wzrostu gospodarczego.

Konto bankowe w Santander
Każdy, kto ma taką ochotę, może podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku również dowiedzieć się o aktualnie dostępnych rachunkach ROR. Jak już zostało napisane, nie ma obowiązku ich zakładania, ale w razie potrzeby istnieje taka możliwość.
Chcesz dowiedzieć się więcej o lokacie? Wypełnij ten krótki formularz.

Previous ArticleNext Article
Aleksandra Tarczyńska
Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, specjalizacja: Bankowość i Skarbowość. Aktualnie pracuję jako doradca w dziale ds. produktów bankowych w jednym z największych banków w Polsce. Mam wiedzę na temat wszystkich produktów obecnych w ofertach banku, indywidualnie konsultuje odpowiednie rozwiązania w stosunku do poszczególnych klientów zwracając szczególną uwagę na ich zadowolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *