Lendon opinie pożyczce chwilówce do 2500 zł

Szybko sprawdź najważniejsze informacje o Lendon. Przeczytaj opinie. Dowiedz się, czy sprawdzają BIK.

Lendon to firma zajmująca się świadczeniem pożyczek osobom prywatnym. Posiada bogatą ofertę oferowanych usług, a co jakiś czas pojawiają się promocje i rabaty zarówno dla stałych klientów, jak i tych całkiem nowych.

Właścicielem firmy jest Creamfinance Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211. Kontakt z firmą jest możliwy przy użyciu formularza na stronie internetowej, albo poczty e-mail, oraz telefonu 22 388 6 444. Lendon funkcjonuje przez siedem dni w tygodniu, co jest korzystne, w przypadku gdy ktoś niespodziewanie znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Od poniedziałku do piątku można się kontaktować w godzinach 8-20, tymczasem w weekend w godzinach 9-18.

Ile może pożyczyć nowy klient?

W trosce i dla zachęty dla nowego klienta, pierwsza pożyczka może być do kwoty 2500 zł, i jest w pełni darmowa pod warunkiem, iż zostanie zaciągnięta na czas maksymalnie 45 dni.

Czy firma Lendon sprawdza BIK?

Jeżeli chodzi o ogólne kwoty jakie można pożyczyć, wahają się one od 100 złotych aż do 5 tysięcy. Klient jest analizowany w BIK albo BIG. W razie negatywnych wpisów istnieje prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku. Niemniej Lendon może zrezygnować ze sprawdzenia klienta w tych instytucjach w wyjątkowych sytuacjach.

Na jak długo mogę pożyczyć?

W przypadku czasu do spłaty pożyczki, minimalny wynosi 5 a maksymalny 45 dni. W momencie kiedy ktoś jest zainteresowany zaciągnięciem pierwszej pożyczki w tej spółce, a jej wysokość określa na 1000 złotych, po 45 dniach, będzie miał do spłaty również 1000 złotych.

Promocja związana z pierwszą darmową pożyczką jest idealnym sposobem na sprawdzenie spółki przez kogoś, kto do tego czasu nie korzystał z tego rodzaju usług.

Opinie klientów o Lendon

W zasadzie Lendon jest odbierana jako kompetentna firma, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klienta, oraz w przypadku trudności w spłacie, także można liczyć na zrozumienie i ponowne przygotowanie planu spłaty. Korzystne opinie o Lendon wynikają również z promocji, jakie co jakiś okres się pojawiają dla nowych i stałych klientów.

michal

Dodaj komentarz