Pożyczki

Kto oferuje odnawialny limit pożyczkowy ?

Limit pożyczkowy jest podobnym produktem finansowym dłużnym do limitu kredytowego udzielanego w rachunku bieżącym lub rachunku firmowym przez bank. Taki produkt jest jednak oferowany przez firmy spoza sfery bankowej. Kto oferuje odnawialny limit pożyczkowy na polskim rynku finansowym?

Kto oferuje odnawialny limit pożyczkowy ?

Jedną z firm pożyczkowych, które oferują pożyczki i inne produkty finansowe w Polsce jest firma Saldo.pl. Na pytanie kto oferuje odnawialny limit pożyczkowy można śmiało podać tą firmę pozabankową. Ma ona w swojej ofercie limity pożyczkowe w wysokości od 300 zł do 5000 zł. W zależności od wybranej wysokości limitu klient ponosi inne koszty wykorzystywania w praktyce takiego produktu:

  • limit 300 zł – koszt miesięczny 35 zł,
  • limit 500 zł – koszt miesięczny 54 zł,
  • limit 1000 zł – koszt miesięczny 100 zł,
  • limit 2000 zł – koszt miesięczny 184 zł,
  • limit 3000 zł – koszt miesięczny 250 zł,
  • limit 4000 zł – koszt miesięczny 300 zł,
  • limit 5000 zł – koszt miesięczny 334 zł.

W ofercie firmy Saldo.pl znajduje się elastyczne saldo, w postaci odnawialnego limitu pożyczkowego. Przy zapytaniu o ofertę potencjalny klient od razu otrzymuje informację o tym, jakie koszty poniesie. Nie jest zaskakiwany innymi opłatami.

Jak uzyskać limit pożyczkowy?

Skoro już wiemy, kto oferuje odnawialny limit pożyczkowy, warto byłoby sprawdzić, jakie warunki należy spełnić, aby móc z niego skorzystać. W pierwszej kolejności klient powinien założyć konto i sprawdzić, w jakiej wysokości limit będzie mógł uruchomić w firmie pożyczkowej Saldo.pl. Klient może wykorzystywać przyznane środki finansowe w ramach limitu na dowolne cele i samodzielnie określić kwotę każdej wypłaty. W każdym momencie pożyczkobiorca może spłacić dowolną część limitu, gdy stwierdzi, że nie może sobie pozwolić na większy dług.

Przy odnawialnym limicie pożyczkowym udzielanym w kwocie 10000 zł, oprocentowanie nominalne w Saldo.pl wynosi 0,00%, a prowizja 100,07 zł. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla takiego zobowiązania wyniesie 220%.

Previous ArticleNext Article
Filip Walski
Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, specjalizacja: Bankowość i Doradztwo Finansowe. Posiadam duże doświadczenie w pracy w sektorze bankowym. Od 15 lat zajmuję się doradztwem kredytowym oraz inwestycyjnym. Od 6 lat jestem Dyrektorem Departamentu Kredytowego w prestiżowym banku oraz wspólnikiem w szybko rozwijającej się spółce doradztwa inwestycyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *