Kredyty

Kredyt samochodowy od Santander Consumer Bank

santanderKredyty samochodowe są jednym z najczęściej wybieranych sposobów na sfinansowanie zakupu nowego auta. Ich popularność rośnie z roku na rok, a szczególnie w pierwszym kwartale, w którym możemy kupić ubiegłoroczne roczniki samochodów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank powstał z myślą o osobach, które mają już wybrany nowy model samochodu i potrzebują uzyskać szybki kredyt na dobrych warunkach.

Czego można się spodziewać po tej ofercie?

Santander Consumer Bank to:

– Szybka decyzja

– Minimum formalności

– Bezpłatny kontakt zwrotny po wypełnieniu formularza kontaktowego

– Raty już od 299 złotych

– Dogodny okres kredytowania do 7 lat

– Czytelna umowa kredytowa i jasne zasady

Jeżeli rozważasz złożenie wniosku o kredyt, to pamiętaj, że w Santander Consumer Bank nie będziesz potrzebował żadnego wkładu własnego. Całą transakcję zakupu nowego lub używanego auta sfinansujesz ze środków z kredytu. W trakcie trwania umowy kredytowej będziesz miał możliwość zmiany warunków, jeżeli odczujesz taką potrzebę.

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank = bezpieczeństwo

Santander Consumer Bank rozumie potrzeby klientów i dokłada wszelkich starań, by spłata kredytu była jak najmniejszym wzywaniem. Każdy klient ma prawo wnieść o zmianę warunków umowy nawet w trakcie kredytu. Dzięki temu zdecydowana większość klientów banku nie ma problemów z terminowym regulowaniem należności. Dodatkowo istnieje możliwość wykupu różnych polis ubezpieczeniowych (np. ubezpieczenie na życie, od utraty pracy, komunikacyjne), które poprawiają poczucie bezpieczeństwa i stanowią pewną gwarancję, że w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych, kredytobiorcy nie stracą zakupionego pojazdu.

Santander Consumer Bank to niskie oprocentowanie kredytu, nawet rzędu zaledwie 3,99% oraz szybka decyzja kredytowa – do 30 minut.

Co warto wiedzieć?

Wzięcie kredytu samochodowego w Santander Consumer Bank to szybki sposób na otrzymanie pieniędzy, ale bez ryzyka, że spłata zobowiązania okaże się za dużym wyzwaniem dla Twojego budżetu domowego. Pomimo tego, że decyzję kredytową możesz otrzymać już w zaledwie 30 minut, to każdy przypadek jest dokładnie analizowany, a wysokość comiesięcznej raty ustalana tak, by zakup samochodu nie był Twoją jedyną materialną przyjemnością w trakcie okresu kredytowania.

Skontaktuj się z Przedstawicielem Santander Consumer Bank i złóż wniosek !

Dane firmy Santander Consumer

Santander Consumer Bank S.A., należący do grupy Santander
ul. Strzegomska 42c
53-611 Wrocław
INFOLINIA 195 00

Previous ArticleNext Article
Filip Walski
Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, specjalizacja: Bankowość i Doradztwo Finansowe. Posiadam duże doświadczenie w pracy w sektorze bankowym. Od 15 lat zajmuję się doradztwem kredytowym oraz inwestycyjnym. Od 6 lat jestem Dyrektorem Departamentu Kredytowego w prestiżowym banku oraz wspólnikiem w szybko rozwijającej się spółce doradztwa inwestycyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *