Konta

Konto internetowe T-Mobile

Konto internetowe T-Mobile – Przeglądając nowe oferty bankowe, natrafiłem na ciekawą propozycję, o której nie mógłbym tutaj nie wspomnieć. Mianowicie mam na myśli specjalne konto bankowe dedykowane dla abonentów T-Mobile. Zazwyczaj do tego typu ofert podchodziłem sceptycznie, ponieważ jak do tej pory żadna współpraca banku z operatorem komórkowy nie skutkowała stworzeniem wyjątkowo atrakcyjnej oferty. Aż do teraz…

Konto internetowe T-Mobile

logopionKonto internetowe T-Mobile to nie tylko tani i wygodny rachunek bankowy. To również wiele innych możliwości, z których na pewno większość z nas chętnie skorzysta. Przyglądając się szczegółowym warunkom oferty, w końcu odnoszę wrażenie, że abonenci T-Mobile zostali naprawdę docenieni.

Konto T-Mobile możemy otworzyć w kilka minut, przez internet. Forma składania wniosku jest bardzo wygodna i przejrzysta. Już na pierwszy rzut oka widzimy wszystkie kluczowe informacje. Rachunek jest bardzo tani, a w porównaniu do innych dostępnych na rynku ofert – niezwykle korzystny. Po pierwsze, otrzymujemy za darmo prowadzenie konta i wydanie karty debetowej. Po drugie, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świcie oraz przelewy krajowe nic nas nie kosztują.

Jednak najlepsze jest to, że konto T-Mobile jest atrakcyjnie oprocentowane – na 3%. Lecz na tym nie koniec. Abonenci T-Mobile dostaną bardzo atrakcyjny prezent. Jest to debet na koncie, który otrzymujemy już w chwili założenia rachunku. Wystarczy, że do tej pory opłacaliśmy regularnie rachunki za telefon. Debet to aż 1000 złotych, które na pewno przydadzą się w wakacje lub z początkiem nowego roku szkolnego. Korzystając z tego konta, możemy również płacić telefonem, by było szybko, prosto i przyjemnie.

Otwórz konto internetowe w T-Mobile

O ofercie dla abonentów T-Mobile dowiedziałem się o dziwo nie tylko z internetu, ale również od znajomych. Myślę, że z dnia na dzień przybędzie nowych właścicieli konta T-Mobile. Sam bym chętnie dołączył, ale niestety związałem się z innym operatorem komórkowym. Pozostaje mi tylko poczekać w nadziei, że kiedyś ktoś również o mnie pomyśli.

To z pewnością nalepsze konto internetowe w Polsce!

  • 0 zł za konto i wydanie karty
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
  • 0 zł krajowe przelewy internetowe – w tym co miesiąc 10 natychmiastowych!
Previous ArticleNext Article
Marcin Dolis
Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, specjalizacja: Zarządzanie Bankiem. Od 3 lat jestem kierownikiem działu Obsługi Kredytów Hipotecznych w jednym z najlepiej rozwijających się banków hipotecznych w Polsce. Oprócz pracy związanej strikte z produktem kredytu hipotecznego zajmuję się także działaniami przygotowawczymi do egzekucji ściągania wierzytelności oraz nadzoruje postępowania egzekucyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *