Konta

Konto Godne Polecenia – Bank Zachodni WBK

Konto Godne Polecenia bardzo ciekawa propozycja przygotowana przez Bank Zachodni WBK, stworzone z myślą o osobach lubiących bankowość mobilną i wygodę. Rachunek, który łączy w sobie cechy, które obecnie są najbardziej poszukiwane na polskim rynku

Konto Godne Polecenia – Jakie jest więc to sztandarowe konto bankowe banku BZ WBK?

Konto Godne Polecenia jest to rachunek przygotowany przez bank BZWBK głównie z myślą o ludziach mobilnych, ceniących wygodę ale również zwracających uwagę na koszty. Przedstawmy najważniejsze założenia tego rachunku:

⦁ zysk 4% w skali roku do 4 000 zł
⦁ 0 zł za prowadzenie konta
⦁ 0 zł za kartę MasterCard Omni/MasterCard PAYBACK Omni
⦁ 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty

Konto Godne Polecenia – Jakie zatem opłaty przewidział dla nas bank BZWBK?

konto godne polecenia
konto godne polecenia

Informację, że jest to konto bardzo tanie można właściwie usłyszeć wszędzie, radio, telewizja ale również można o tym przeczytać na stronie banku gdzie twórcy tego rachunku przekonują nas o tym. Prowadzenie, założenie rachunku oraz wydanie kart MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni, które dają możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych jest całkowicie darmowe. Niestety, osoby chcące korzystać z karty zmuszone będą płacić za jej użytkowanie aż 7 zł miesięcznie. Bank nie przewiduje żadnej możliwości zwolnienia z tej opłaty. Na chwilę obecną klienci którzy zdecydują się skorzystać z promocji „Konto na 4%” oraz założy Konto Godne Polecenia nie będzie uiszczać tej opłaty aż do końca czerwca 2017r.

Klientów ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu z pewnością ucieszy fakt, iż właściciele Konta Godnego Polecenia nie będą musieli płacić za dokonywanie zleceń stałych oraz korzystanie z smsKodów co z pewnością poskutkuje zmniejszeniem kosztów prowadzenia rachunku. Oczywiście również przelewy wykonywane przez bankowość elektroniczną w systemie ELIXIR są darmowe. Klienci często korzystający z bankomatów z pewnością docenią możliwość darmowych wypłat we wszystkich bankomatach w Polsce oraz wypłat kartą w dowolnej placówce BZWBK. Dzięki tym rozwiązaniom z pewnością każdy z Klientów będzie czuł wygodę i niesamowity dostęp do swoich pieniędzy.

Przeczytaj tutaj więcej o Koncie Godne Polecenia na stronie BZWBK…

Czym zatem jest promocja „Konto na 4%”, która pozwala zaoszczędzić tak dużo pieniędzy?

Klienci, którzy wypełnią wniosek o Konto Godne Polecenia do 30 czerwca 2016 r. i podpiszą umowę o ten rachunek, mają prawo skorzystać ze specjalnych warunków promocyjnych, które będą korzystać aż do 30 czerwca 2017r:

⦁ 0 zł za użytkowanie karty (Mastercard Omni lub Mastercard Omni Payback) bez żadnych warunków
⦁ 0 zł za sprawdzenie stanu konta w bankomatach
⦁ 0 zł za zmianę numeru PIN w placówkach
⦁ 0 zł za generowanie zestawienia operacji
⦁ 4% oprocentowanie środków na koncie do 4000 zł (1% powyżej tej kwoty)

Czy warto posiadać Konto Godne Polecenia? – opinia eksperta.

Konto Godne Polecenia proponowane w BZWBK to przede wszystkim brak opłat, które występują w większości innych banków (prowadzenie, karta do konta, przelewy, bankomaty). Jego głównym plusem jest szereg dodatkowych udogodnień takich jak dostęp do darmowych zleceń stałych, usługi cash back, czy też możliwość zbierania punktów w Programie PAYBACK (pod warunkiem posiadania określonej karty – możliwej do uzyskania bez konieczności ponoszenia opłat). Konto Godne Polecenia gwarantuje również zniżki możliwe do wykorzystania zarówno w sklepach internetowych, jak i w tradycyjnych punktach sprzedaży, dzięki czemu codzienne zakupy mogą stać się jeszcze bardziej atrakcyjne. Warto jednak pamiętać o równie niestandardowych opłatach jak konieczność uiszczenia opłaty za korzystanie z karty do rachunku.

Przejdź na stronę BZWBK i złóż wniosek o Konto Godne Polecenia

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
5 based on 5 votes
Brand Name
Konto Godne Polecenia
Product Name
Konto Godne Polecenia
Price
PL 0
Previous ArticleNext Article
Marcin Dolis
Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, specjalizacja: Zarządzanie Bankiem. Od 3 lat jestem kierownikiem działu Obsługi Kredytów Hipotecznych w jednym z najlepiej rozwijających się banków hipotecznych w Polsce. Oprócz pracy związanej strikte z produktem kredytu hipotecznego zajmuję się także działaniami przygotowawczymi do egzekucji ściągania wierzytelności oraz nadzoruje postępowania egzekucyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *