Pożyczka w Incredit – wymagania, opłaty

Zapoznaj się z informacjami o firmie Incredit. Przeczytaj, co sprawdzają we wniosku i jakie opłaty poniesiesz.

Incredit – spółka świadcząca usługi w zakresie użyczania szybkich pożyczek online bez konieczności wychodzenia z domu. Lokal spółki znajduje się pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa. Kontakt z spółką jest dopuszczalny na kilka sposobów. Najpopularniejszym wydaje się być kontakt telefoniczny z obsługą klienta pod numerem 22 101 05 00, względnie też za pośrednictwem poczty elektronicznej. Biuro jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, za to w soboty 8-20.

Ile są w stanie pożyczyć?

Minimalna kwota pożyczki, jaką można otrzymać w tej firmie wynosi 600zł, z kolei maksymalna aż 10 000zł. Przed przyznaniem pożyczki, konsument jest weryfikowany we wszelkich możliwych bazach, więc w przypadku kiedy o pożyczkę stara się wnioskodawca, jaka miała wcześniej kłopoty z punktualną spłatą pożyczek, może mieć ona trudność z otrzymaniem pozytywnej decyzji na złożony wniosek.

Ile zapłacisz?

Przykładowa rata pożyczki w Incredit dla sumy 1000 zł, zaciągniętej na maksymalny czas czyli 24 miesiące wynosi 85,42 zł. Przedsiębiorstwo oferuje także promocje, w której za polecenie osoby, która skorzysta z propozycji firmy otrzymuje się 50 złotych. Jest to w takim razie sposób na ekstra zarobek.

Dlaczego warto z nimi podpisać umowę?

Niewątpliwą zaletą firmy jest działalność przez sześć dni w tygodniu, co daje bardzo szybką pomoc w pilnych sytuacjach. W razie potrzeby gotówki, dla stałych pożyczkobiorców procedura jest ułatwiona. Za to w przypadku, w jakim pojawiają się kłopoty z płatnością należności można wypracować nowy plan spłaty zobowiązania wraz z przedstawicielem Incredit. W dowolnej sytuacji BOK służy klientowi poradą, za co także firma Incredit jest chwalona w opiniach.

michal

Dodaj komentarz