Konta

iKonto Biznes 1500 zł dla Firm Alior Bank

1500 zł za prowadzenie konta?! Czy to jest możliwe? Alior Bank udowadnia, że tak, nagradzając swych klientów premiami za wybrane czynności podejmowane w ramach nowego, funkcjonalnego produktu jakim jest iKonto Biznes.

Jest to rachunek dedykowany przedsiębiorcom, którego prowadzenie wiąże się z wieloma udogodnieniami i ułatwieniami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientow, bank oferuje innowacyjne konto, które na polskim rynku jest bezkonkurencyjne! A dlaczego?

iKonto Biznes – 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta

Otwórz iKonto Biznes w paru szybkich krokach…

 1. Po pierwsze, otwarcie konta jest bardzo proste, darmowe i można to wykonać całkowicie on-line. Aby to zrobić, należy wejść na stronę Alior Banku (https://wnioski.aliorbank.pl) i wypełnić krótki wniosek, który dostępny jest dla nowych klientów biznesowych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.
 2. Następnie, za pośrednictwem przelewu z rachunku osobistego w innym banku, należy potwierdzić swoje dane.
 3. Potem, wystarczy już aktywować dostęp do bankowości internetowej i gotowe. Można korzystać ze swojego nowego iKonta Biznes. Nie trzeba wychodzić z domu, udawać się do placówki i wypełniać szeregu dokumentów. Rachunek można otworzyć w domu, w firmie czy nawet podczas lunchu. Wystarczy jedynie urządzenie mobilne z dostępem do Internetu i kilkanaście minut uwagi.

Bezpłatne konto otworzysz bez wychodzenia z domu

iKonto Biznes – Opłaty utrzymania konta

 1. Jest to bardzo wygodne w momencie, kiedy brak czasu to ogólnospołeczna bolączka nie tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Otwarcie konta w Alior Banku umożliwi nam zaoszczędzenie wielu chwil, które poświęcić możemy na rozwijanie własnej firmy!
 2. Po drugie, utrzymanie iKonta Biznes może być darmowe, jeżeli średniomiesięczne saldo wynosić będzie minimum 1000 zł (jeżeli warunek nie zostanie spełniony, opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 15 zł, co i tak, jest bardzo niską kwotą), a ponadto właściciel konta wyrazi zgodę na komunikację marketingową spółek grupy Alior Banku. 1000 zł na rachunku firmowym to bardzo niska kwota, dzięki czemu, iKontoBiznes jest skierowany, również, do młodych przedsiębiorców, czy osób, dla których działalność gospodarcza to forma zatrudnienia lub dodatkowy dochód.
 3. Miesięcznie, opłata za kartę wynosi 8 zł, ale wystarczą zaledwie 4 płatności przy użyciu karty MasterCard Business Debit PayPass w skali miesiąca, aby obniżyć ją do kwoty 4 zł. Dziś, gdy kartą płaci się za zakupy, paliwo do firmowego samochodu czy służbowe obiady w restauracji, spełnienie tego warunku jest banalnie proste.

iKonto Biznes zyskaj Darmowe przelewy i nielimitowane wypłaty z bankomatów

Darmowe przelewy i nielimitowane wypłaty z bankomatów Alior Banku
W obecnych czasach, większość płatności dokonujemy za pomocą przelewów. Dlatego iKonto Biznes to, również, darmowe krajowe przelewy internetowe (Elixir) oraz do ZUS oraz US. Jest to doskonała opcja dla przedsiębiorców, którzy każdego miesiąca przelewają swoim pracownikom pensje czy dokonują stałych opłat miesięcznych do urzędów czy za czynsz, media, itp. To, również, doskonale rozwiązanie, które umożliwia nam zaoszczędzenie pieniędzy oraz czasu, bo czy nie łatwiej zapłacić rachunki za pomocą przelewów internetowych, niż stać przy okienku na poczcie, gdzie dodatkowo pobierana jest prowizja?!

IkontoBiznes to również, zupełnie nielimitowane wypłaty z bankomatów Alior Banku, 5 wypłat miesięcznie z pozostałych bankomatów krajowych oraz 5 wpłat we wpłatomatach sieci PlanetCash. I to wszystko za 0 zł.

Otwierając iKonto Biznes dostajesz szanse otrzymania 1500 zł

1500 zł za aktywne prowadzenie konta i wybrane czynności

IKonto BiznesCo więcej, Alior Bank dla posiadaczy konta iKonto Biznes wypłaca premię w wysokości do 1500 zł. Aktywne korzystanie z wybranych czynności gwarantuje otrzymanie gratyfikacji (powyższe czynności i stawki zostały podane na stronie banku). Przez 12 miesięcy można otrzymywać nawet i 125 zł. Premia za prowadzenie konta to znakomity ukłon w stronę klientów ze strony banku.

iKonto Biznes i dodatki jakie otrzymujemy

Co jeszcze? Otwierając iKontoBiznes, równocześnie otwarty zostaje Rachunek Lokacyjny (rachunek pomocniczy z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem!) Dodatkowo, iKonto to możliwość nieograniczonej liczby wpłat na rachunek, a także darmowa pierwsza wypłata środków w miesiącu.

Jak widać, iKonto Biznes dla przedsiębiorców to same korzyści. Darmowe oraz banalne otwarcie konta, które możliwe jest bez wychodzenia z domu czy firmy, bardzo niskie opłaty za prowadzenie rachunku, darmowe przelewy i wypłaty z bankomatów sieci Alior Bank to atrakcyjna oferta dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą.

Warto jeszcze dodać, że Alior Bank to placówka bankowa z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb oraz oczekiwań przedsiębiorców, bank cieszy się zaufaniem już ponad 126 tysięcy firm z całej Polski. Wygodny dostęp do bankowości zapewnia rozbudowana sieć placówek, a także funkcjonalna i bardzo użyteczna strona internetowa. AliorBank to połączenie tradycji oraz innowacji, co korzystnie wpływa na umacnianie pozycji rynkowej oraz sprawia, że bank ten nieustannie wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju polskiej bankowości.

Złóż wniosek o darmowe konto i otrzymaj 1500 zł już teraz !

Klikasz i masz za 0 zł:

 • otwarcie i prowadzenie konta firmowego
 • wydanie i korzystanie z karty
 • przelewy internetowe: krajowe oraz do ZUS i US
 • korzystanie z bankomatów i wpłatomatów – szczegóły ›
 • nielimitowane wypłaty z bankomatów w oddziałach Alior Banku
 • 5 wypłat miesięcznie z pozostałych bankomatów krajowych
 • 5 wpłat we wpłatomatach sieci PlanetCash
 • 5 przelewów europejskich (SEPA) miesięcznie
 • 5 przelewów natychmiastowych (Express Elixir)

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą jest to propozycja nie do odrzucenia.

Summary
IKonto Biznes
Author Rating
IKonto BiznesIKonto BiznesIKonto BiznesIKonto BiznesIKonto Biznes
Aggregate Rating
5 based on 8 votes
Brand Name
iKontoBiznes
Product Name
iKontoBiznes
Price
PL 0
Previous ArticleNext Article
Marcin Dolis
Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, specjalizacja: Zarządzanie Bankiem. Od 3 lat jestem kierownikiem działu Obsługi Kredytów Hipotecznych w jednym z najlepiej rozwijających się banków hipotecznych w Polsce. Oprócz pracy związanej strikte z produktem kredytu hipotecznego zajmuję się także działaniami przygotowawczymi do egzekucji ściągania wierzytelności oraz nadzoruje postępowania egzekucyjne.

6 Comments

  1. Jest to oferta dla aktualnych firm jak i nowych firm. Jeżeli posiada Pan konto w innym banku zalecamy przejście na iKonto Biznes

 1. karta bardzo ładna i każdy mały przedsiębiorca warunki powinien spełnić czyli konto byłoby faktycznie darmowe dla prawie ka żdego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *