Hapi Pożyczki opinie – czyli szybka pożyczka naszym okiem

Dowiedz się, co oferuje Hapi Pożyczki. Poznaj opinie. Zweryfikuj wymagania i koszty.

Hapi Pożyczki to podmiot gospodarczy użyczający kilkumiesięcznych pożyczek przez internet. Jej atutem jest to, iż opłaty są stosunkowo niskie, a tym samym raty są korzystne finansowo. Główna siedziba spółki znajduje się pod adresem: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Kontakt ze spółką jest możliwy za pośrednictwem telefonu 800 012 601, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 natomiast w soboty 9-17. Kontakt możliwy jest także za pomocą formularza oraz korespondencji elektronicznej. Można więc w zależności od potrzeb wybrać najlepszą dla siebie formę. Podczas kontaktu, konsultant udzieli wszystkich odpowiedzi, jak i odpowie na pytania oraz rozwieje niejasności.

Ile pożyczysz Hapi Pożyczki?

Spółka pożycza początkowo do 2000 złotych, a zadłużenie jest objęta promocją, z powodu czego skorzystanie z oferty jest darmowe. Maksymalna kwota wierzytelności w tej spółce wynosi 15 000 złotych, a okres kredytowania waha się od 3 do 36 miesięcy.

Wniosek jest sprawdzany!

Nim przedsiębiorstwo udzieli pożyczki, analizuje zdolność konsumenta w następujących bazach: Wewnętrzny zbiór danych Spisu Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A. IPF Polska sp. z o.o., Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biura Informacji Kredytowej S.A., Związek Banków Polskich, wewnętrzny zbiór danych Provident Polska S.A.

Krótki przykład pożyczki

Orientacyjna miesięczna należność przy założeniu, iż klient pożyczył 1000 złotych na okres pięciu miesięcy, wynosi 279,08 zł.

Jakie są zalety Hapi Pożyczki, a jakie opinie?

Niewątpliwą zaletą firmy jest indywidualne nastawienie do klienta. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje tutaj fakt, iż klient nie ponosi opłat za decyzję o użyczeniu pożyczki, wypłatę pieniędzy, przypomnienie o nadchodzącej się comiesięcznej spłacie, jak i także przyznanie kolejnej pożyczki po spłacie dotychczasowej. Bezpłatne są też wakacje od spłat, wskutek tego jest dozwolone zrobienie sobie przerwy w terminie wyjazdu na wczasy. Spółka dba o komfort konsumentów, gdyż ilość formalności do wypełnienia jest ograniczona do minimum. Istnieje opcja skorzystania z oferty przez internet.

Z kolei opinie o Hapi Pożyczki na forach dyskusyjnych są ogólnie pozytywne. Większość osób podkreśla szybkość przyznania gotówki, jak i dość niskie raty.

michal

Dodaj komentarz