Konta

Credit Agricole Konto osobiste z premią do 1000 zł

Konta osobiste, które obecnie są dostępne na naszym rynku, kuszą klientów wieloma promocjami. Pomimo tego znalezienie naprawdę dobrej oferty wcale nie jest takie proste, szczególnie wtedy, gdy oczekujemy czegoś więcej niż tylko dostępu o przelewów internetowych i bezpłatnych wypłat z bankomatów naszego banku. Właśnie dla takich osób powstało nowe konto osobiste w Credit Agricole, które postanowiłem właśnie przetestować.

Credit Agricole Konto osobiste z premią do 1000 zł

ca_20150601-2Zawsze, gdy natrafiam na tego typu promocje, że za zwykłe otwarcie konta osobistego mam otrzymać kilkaset złotych, to jestem nieufny. Przede wszystkim, dlatego że zazwyczaj warunki otrzymania premii są tak zawiłe, iż bardzo trudne je spełnić, więc perspektywa otrzymania dodatkowych pieniędzy jest jedynie mrzonką. W przypadku Credit Agricole pozytywnie się zaskoczyłem.
Jak otrzymać premię za konto osobiste?
Jest kilka sposobów, które w sumie dają realną szansę na otrzymanie 1000 złotych. Pierwszą stówkę otrzymasz zaraz po założeniu konta. Dokładnie od razu po tym, jak zasilisz je kwotą 1500 złotych lub zrobi to np. Twój pracodawca, bądź inna osoba. Po prostu wystarczy, że na konto wpłynie to 1500 zł. Źródło jest bez znaczenia. Gdy już otworzysz konto w Credit Agricole, to zapewne zrezygnujesz z dotychczasowego rachunku. Zamkniesz go, a pracodawcę poinformujesz o zmianie numeru konta. Właśnie w tym momencie otrzymasz od Credit Agricole kolejne pieniądze, czyli 100 złotych.

Credit Agricole Konto osobiste z premią do 1000 zł – Opinie

Co ważniejsze, przeniesienie konta może odbyć się automatycznie. Doradca Credit Agricole dokona wszelkich formalności za Ciebie. W tym momencie uzyskujesz już wpływy z wynagrodzenia na nowe konto, więc wszelkie rachunki będziesz płacił właśnie z tych środków. Za to również dostaniesz premię, czyli nawet 300 złotych – dokładnie max. 5% kwoty rachunków za energię elektryczną, wodę, gaz, telefon komórkowy i stacjonarny, abonament TV i Internet.
Prowadząc rachunek w Credit Agricole, najprawdopodobniej będziesz płacił kartą za codzienne zakupy. Za to otrzymasz kolejną premię, czyli nawet do 500 złotych. Ta kwota zaksięguje się na Twoim koncie oszczędnościowym. W ten sposób zarabiasz pełen 1000 złotych za standardowe korzystanie z nowego konta. Proste, prawa?

Co warto wiedzieć o Credit Agricole Konto osobiste z premią do 1000 zł?

Nie byłbym sobą, gdybym nie sprawdził dokładnie oferty. Sama premia to nie wszystko. Jaka jest ogólna specyfika tego konta? Prowadzenie konta, przelewy internetowe, wypłaty z bankomatów w Polsce masz całkowicie za darmo. A do tego również atrakcyjne zniżki w Klubie Rabatowym Banku Credit Agricole.

Previous ArticleNext Article
Marcin Dolis
Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, specjalizacja: Zarządzanie Bankiem. Od 3 lat jestem kierownikiem działu Obsługi Kredytów Hipotecznych w jednym z najlepiej rozwijających się banków hipotecznych w Polsce. Oprócz pracy związanej strikte z produktem kredytu hipotecznego zajmuję się także działaniami przygotowawczymi do egzekucji ściągania wierzytelności oraz nadzoruje postępowania egzekucyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *