Karty

300 zł na wakacyjne zakupy – nagrody BZ WBK

Rok szkolny oraz studencki dobiega końca, zaczyna się wakacyjne szaleństwo. Pod koniec czerwca zaczyna się także sezon urlopowy. To już ostatni dzwonek na zaplanowanie wakacji, jeśli do tej pory o niczym nie pomyśleliście! Sezon urlopowy wiąże się jednak z wydatkami, czasem wcale nie małymi.

Jeśli planujesz wyjazd, czy wizytę w biurze podróży BZ WBK przygotował bardzo ciekawą ofertę właśnie dla Ciebie – „Wakacje z kartą kredytową”.

Promocja – „300 zł na wakacyjne zakupy – Wakacje z kartą kredytową”

300 zł na wakacyjne zakupy
300 zł na wakacyjne zakupy

Zawierając umowę o kartę kredytową (karta kredytowa MasterCard 123 i MasterCard PAYBACK nie jest objęta tą promocją) i dokonując nią płatności za bilet lotniczy lub w biurach podróży możesz otrzymać nagrodę pieniężną w wysokości 5% wartości tych transakcji, nie większą jednak niż 300 zł. Jak ławo wyliczyć, maksymalną nagrodę otrzymasz jeśli wydasz min. 6 000 zł.

Transakcje dokonane powinny zostać w miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową lub w dwóch kolejnych. Wypłata powyższych środków ma miejsce najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu dokonania płaności, na rachunek Twojej nowej karty kredytowej.

Koszty związane z kartą kredytową BZ WBK

Za kartę kredytową w BZ WBK zapłacisz od 72 zł do 500 zł rocznie w zależności od typu karty kredytowej, którą wybierzesz (obecnie najtańsza karta kosztuje kliena 72 zł).

Opłaty te jednak nie są konieczne do poniesienia – jeśli dokonujesz min. 5 transkacji w miesiącu za pomocą karty kredytowej w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy nie ponosisz żadnych opłat!

300 zł na wakacje z kartą kredytową BZ WBK

Wiesz już na co przeznaczysz tę kwotę? Na pewno znajdziesz wiele pomysłów!

Pamiętaj, że do promocji można przystąpić do 31 lipca 2016 r.

Previous ArticleNext Article
Aleksandra Tarczyńska
Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, specjalizacja: Bankowość i Skarbowość. Aktualnie pracuję jako doradca w dziale ds. produktów bankowych w jednym z największych banków w Polsce. Mam wiedzę na temat wszystkich produktów obecnych w ofertach banku, indywidualnie konsultuje odpowiednie rozwiązania w stosunku do poszczególnych klientów zwracając szczególną uwagę na ich zadowolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *